Ви зможете після війни спокійно спати в тому будинку, в якому ви пережили кілька ракетних чи бомбових ударів? дивом залишилися живі і змушені були тимчасово його покинути? ... Уявіть собі?
3
в реальном времени
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Интернет опросы: политика, общество
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не знаю. Я взагалі іноді не розумію, як пережила цей майже рік та не з'їхала з глузду
Я думаю, що з певним часом відійде думка про романтичну вечерю при свічах, вона скоріше стане муветоном...
Залежить від багатьох факторів, рівень ушкоджень наприклад.... Найважче було б повертатися в будинок в якому були орки.... навіть якщо вже все вивітрилося б суто психологічно смерділо б орками.... кожного разу при згадуванні
Та да... у меня знакомые так вернулись ... все было перевернуто ... в крыше дыра от осколка и протечка воды ... из за этого орки не стали там жить ) можно сказать повезло... если можно сказать...
Да уж... как есть, хай цим паскудам -оркам все провернеться