цікаво хто нехай хоч іноді звертає увагу на рейтинг? чи давно вже всім глибоко байдуже?
6
Более 2000 интересных игр. Играть!
все регионы Украины
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ти наприклад. дурачок, нащо ти переодично робиш набіги на мої відповіді та мінусуєш їх
Ось Ось... Зараз.. Лови двома долонями... зараз ...
Не пизди тупа тварина ... ставити тобі мінуса це зайві рухи які ти від мене не заслужив)
Трохи...трохи глибше,ніж "глибоко байдуже"...
)
Мені і спочатку було байдуже.
Дивно чому красень такий недооцінений, бо як муха восени перед смертю лізе в усі щілини...
Взагалі не розумію кому він треба? Якби за нього гроші давали)))
Хтозна... Зорян так старався його накрутити і відірватися від інших на якусь недосяжну "висоту", що іноді виникала думка: може, й платять)))
це у нього туга за совковою дошкою пошани) там де він працював до пенсії
Рейтинг пішов разом із додиком. він більше нікого не хвилював
Было время... не то что сейчас... послать некого
Послати є кого. але ж вони не уходять
А що тоді робитимеш, як підуть? сумуватимеш, згадуватимеш )
Нічого не буду.
От не пизди, от кому хочеш, але не мені..