А ведь сегодня день памяти киборгов... пам'ятайте?
1
в онлайн режиме
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
все регионы Украины
в реальном времени
в реальном времени
Лента.укр
Популярные станции. Слушать!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
5-ий президент то позор України, при ньому закладався фундамент цієї війни, торговлі на крові наших воїнів та лицемірне "армія мова віра" саме при цьому виродку армія зазнала 2 нищівні поразки під Іловайськом та Дебальцево. Вічна память героям та вічне прокляття тим хто так безглуздо витатив їх життя та збагачувався всі ці роки на схемах.
Бляха як я згідна з тобою..
Дякую тобі, Наталі. Зараз сподіваюсь, що навіть ті хто жили в омані це розуміють. Також маю думку, що у разі, якщо схема взаємовідносин влада-бізнес-суспільство-правосуддя ,а також схема "країна-для-людей", а не "люди-для-країни, як паливо" не будуть переглянуті після війни -маємо шанс на її повторення.
Я дуже надіюсь ..що всі все зрозуміють