Непоганий ужастiк вийшов?
3
Подача новостей в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Играть!
в онлайн режиме
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
все регионы Украины
Рада Данко
24
Chubchik81
19
Циничный Банде...
12
Ice Hockey
11
Неперевершений...
8
ВНВ
6
аннуся
5
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Тобі 13 рочків?
А ти уразливий дибіл))) "обиженный"
Зазвичай так кажуть мамині сцикунішки, які в темряві шарахаються від скрипу та дивляться ужастіки із увімкненим світлом вдень ))
Тобі відніше як ви там кажете, і ці твої подробиці страждань мене не цікавлять
Я після того як придбав дешманський проектор взагалі в захваті, передивляюсь всі фільми дитинства на великому екрані 4х2метри....
)
Якщо це той фільм, що грав вчора на задньому плані - то я дуже розчарована.