Сколько раз в жизни вы покупали разливное пиво?
Я взял 3 л. разного, и нормально так пошло после Dewar's White Label... )
- Night traveler
- Їжа, напої, солодке
- 2024-04-27 16:02
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
все регионы Украины
Авто, недвижимость, услуги и товары
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не считал. Часто беру.
У мене кожен день е розливне. Мені дарують.
Як був по дорозі додому нормальний магазин з розливним, то брала регулярно.
Я первый раз в жизни взял.И то,мне как-то дорого обошлось.Аж в 260 грн.
Так. Добре пиво коштує дорого.
Dewar's наче колись смакував. Непогане, не дивлячись на те, що пиво я перестав пити. Останній раз купував у "Дубках". Років 3-4 тому.
Dewar's это виски)
Тоді я щось переплутав. Так точно, віскі. А є пиво, назва якого починається на D? Бо те, що я пив було наче на цю літеру.
Только Dab знаю
Тоді це Dab.