Я вже на півдорозі до місця святкування 29 лютого. сідю кавуську пю, а ви шо там?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Велоспорт
- 2024-02-29 15:38
3
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
Подача новостей в реальном времени
Лента.укр
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не відволікайся, тримай Барбі за жопу.
А я лежу на шезлонгу на березі океану та п'ю дайкірі.
Ти така хвороблива, обережніше з алкоголем у спеку
Переймайся за свою кавусю. я сама собі ради дам
Та де, пусти тебе і вільне плаванняя...вічно тебе направляти треба)
Добре тобі відсвяткувати! Хоча не знаю що саме святкуєш.
Не знаєш))) але в дупу його цьомнуть за плюсік - то святе для тебе
До чого тут плюсик? Він мені рідко плюси ставить. А ти можеш
проплюсувати мої останні 5-10 сторінок. Покажи, що в тобі ще залишилися крихти людяності. ))