Мені сказали що неможна смикати волосся в носі бо може занестися інфекція, бо в носі людини виявляється максимально всіляких бактерій.. тікі чік чік ножицями?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Краса, стиль
- 2024-02-27 23:04
4
Сетевая станция на 30 кВт
Играть!
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Популярные станции. Слушать!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Вірно сказали. Краще просто зрізати
Триммер специальный купи для носа
Здається що коли відростати почнуть ..почнуть колотися. нє? бо як яйця поголиш на наступний день то пісець)
Нічого страшного не буде.
Може буте страшне ящо в дуже важкодоступному місці..місцевості буде запаленя у носі...лише ти трирода і гній у носі..еу нах.
Так висмикни й одразу продезінфікуй це місце.
Тіко скальпилем