Дивлюсь на ваші і на свою. всежтакі моя аватарка найкраща.. егеж?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Велоспорт
- 2024-02-29 07:29
6
все регионы Украины
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ну якщо вам від цього легше, то авжеж
Дякую, полегшало)
Хіба не Додикова? Будь-які рейтинги має очолювати саме він)) Хоча першу сходинку можуть зайняти й двоє)
Я достатньо впевнений в собі, та не маю потреби активно підтримувати своє враження від інших. і моя аватарка найгарніша це факт
Хто впевнений, той не буде сто разів це проговорювати для інших))
це ти сама придумала
О, знову засумнівався!
Не виправдовуйся
Сумнів номер 3
Звісно, піпа, у тебе все найкраще
А їй тебе тримати нема за що.
"Себе не похвалиш - ходиш, як опльований" (мій батько казав)
Нічого дивного. Просто до вибору аватарки ти підходиш творчо, а більшість людей обирають її абияк.
Так возьми же себе уже аватарку высшей формы эволюции додиков...
Песчаного червя шаи хулуд