Все стало на свої місця.?
5
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
в реальном времени
все регионы Украины
Популярные станции. Слушать!
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Що стало на свої місця? Один неадекват написав плакат? Ой всепропало.
Те, що путін платить польським протестувальникам
Та ці старі пердуни досі сумують за комуняками
Не ездить туда
ще одні "брати" топчать ногами наш хліб ... поляки завжди такими були їх не люблять не німці не прибалти ... просто багато хто про це не знає
Того додіка, що з радянськими флагами був, вже заарештовано. Це ж треба то білочки такої допитись...
Можна впевнено сказати, що Путіну можна було нападати на Польщу та країни Балтії. Вже точно, захопив більше, ніж пів Європи разом із Німеччиною, точно
Анархія і путінські провокатори.