Все стало на свої місця.?
5
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Що стало на свої місця? Один неадекват написав плакат? Ой всепропало.
Те, що путін платить польським протестувальникам
Та ці старі пердуни досі сумують за комуняками
Не ездить туда
ще одні "брати" топчать ногами наш хліб ... поляки завжди такими були їх не люблять не німці не прибалти ... просто багато хто про це не знає
Того додіка, що з радянськими флагами був, вже заарештовано. Це ж треба то білочки такої допитись...
Можна впевнено сказати, що Путіну можна було нападати на Польщу та країни Балтії. Вже точно, захопив більше, ніж пів Європи разом із Німеччиною, точно
Анархія і путінські провокатори.