Бидлота?

Відповіді (1)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
 • Алекс, то хіба твоє збіжжя? Чи ти думаєш, що то державне збіжжя? То приватна власність... і власники тієї приватної власності крадуть наші з тобою податки (ПДВ) та майбутнє наших з тобою дітей. А щодо продажу збіжжя повторю свою відповідь:

  Як же заї_ало.... коли вже піпл перестане хавать?! Скільки можна?! Ну невже не зрозуміло, що продаж "зерна" це ЗЛОЧИН злочин перед українцями. Оскільки на експорт мають йти МАКАРОНИ, МУКА... тім хто скаже що продається "фуражне зерно" я відповім - тоді на експорт має йти курятина, свинина, говядина.

  Суть злочину з продажу зерна полягає у тому що у вартості зерна міститься мінімальна кількість заробітної плати українців. І жодна розвинута країна не торгує ресурсами -будь-яка країна , яка піклується про своїх людей продає на експорт ТОВАРИ!!!!

  І це я ще не підняв тему, що все це зерно - приватна власність і валютні кошти від реалізації цього зерна в України НЕ ПРИЙДУТЬ!

  Всі розмови про досягнення від продажу зерна - ІНФОРМАЦІЙНЕ ЛАЙНО!

  • rigolote2024-02-20 13:49Марічка

   Так імпорт та транзит с/г продуктів своєю територією Польща також заборонила, зокрема олії, молочної продукції, вина.

  • Марічка2024-02-20 13:58rigolote

   То це добре, особисто я не в захваты выд цын на молоко, хай продають його в Україні за українськими, а не за європейськими цінами. Бо зарплати у нас українські , а не європейські, і якщо наша митниця не хоче робити загороджувальні мита для таких бізнесменів, то треба подякувати полякам насправді...

  • Alex UA2024-02-20 12:37Марічка

   Про яке майбутнє дітей ти говориш? Ти ж вирішив, що це вже не твоя країна? Я до речі, таке саме рішення ухвалив. Тільки це не має відношення до того, що держава Польща дозволяє продажної бидлоті зі своєї країни таке творити. Ці дії не друзів, а ворогів.

  • Марічка2024-02-20 12:43Alex UA

   Згоден щодо дітей... але це питання побачать ті чиї діти залишаться в Україні. Дії поляків не дружні... по відношенню до володарів того збіжжя, які також не друзі ні тобі ні мені, а скоріше внутрішні українські вороги!!

Поставити питання
Реклама

Опитування

Що для України буде перемогою?

ГолосуватиРезультатиАрхів
Реклама