- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 6 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
Рейтинг
-
Рада Данко
24
-
Chubchik81
19
-
Циничный Банде...
12
-
Ice Hockey
11
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
аннуся
5
-
Сонечко Яскрав...
4
-
Night traveler
2
Кращі відповіді
-
Слава Петров 1 день, 21 годину тому+5Я честно вижу тут разрушенные жизни .Люди тут... -
-
rigolote 1 день, 21 годину тому+3Пам'ятаю, як ти писав про купівлю цього будинку... -
Alex UA 1 день тому+2Начебто, на компенсацію можна в дії подати -
Марічка 1 день тому+2Це болить Володя...
Зараз відповідають
Всі-
Марічка 1 день томуЦе болить Володя... -
Alex UA 1 день томуНачебто, на компенсацію можна в дії подати -
Ice Hockey 1 день томуПривет. Печальное зрелище. Береги себя. -
rigolote 1 день, 21 годину томуПам'ятаю, як ти писав про купівлю цього будинку... -
Слава Петров 1 день, 21 годину томуЯ честно вижу тут разрушенные жизни .Люди тут... -
-
Ice Hockey 5 днів, 21 годину томуМне кажется что Дональд не пригласит ВП. Что в... -
Ice Hockey 6 днів томуУшла вслед за ВНВ.
Вони переважно по гуртожиткам рідко тусуються так просто окрім робота-маркет-гуртожиток... принаймні поки що
Я живу у колись студентскому місті. Тому в нас практично завжди було дуже багато іноземців. ну, як завжди? З тих пір, як з'явилася контрактна вища освіта.
З початком повномасштабної війни вони усі (крім тих, кто не планував повертатися на батьківщину, а осів в Україні) поїхали додому.
Абсолютно ровно и адекватно ко всем национальностям, но когда из украинцев делают гробы или инвалидов а их место занимают странные люди которые стали королями жизни в стране где титульную нацию посылают на убой и уничтожают инородцы и иноверцы мне срывает крышу
Скомкано написал, но я думаю что любой адекватный человек любой национальности понимает о чем я и точно не желает своей нации того же.
Тиж сам хотів бути індусом в нідерландах
Новая почта возле меня завезла минимум 100 человек, толпа в супермаркете после 19:00 видно что жизнь людей не баловала, поэтому думаю что они у нас останутся навсегда
Не бійся, в Україні є запобіжник, на них відкриють фопів і наберуть кредитів, інші передумають
Скоріш за все.
Бесит когда потомки людей которых моя бабушка в подвале от немцев прятала с пеной у рта и диким оскалом орут мне "ухылянт" за то что я не хочу умирать, ведь это же совсем другое, правда?..)))