- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Lenok2405 3 дня, 17 годин тому+7Женись Вовчику, якщо надумав. В тебе вже досвід... -
Доктор Злой 3 дня, 16 годин тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 12 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 12 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 12 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 12 годин томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 13 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 14 години тому
-
Олег Хмурый 23 години томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Олег Хмурый 23 години томуНімецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Чим більше я взнаю людей, тим більше я люблю собак...
Ви якісь дивні))) Все це зароблено непосильною працею на відкатах))) І ніяку мівіну їсти не потрібно.
Так хочеться жити у мирі,
Де люди веселі, щасливі.
Так хочеться тихої днини,
Щоб зло не чіпало родини.
Так хочеться простого життя,
Щоб світлим було майбуття !!...
Для всих тих хто нижче пише чи про себе чи про своїх знайомих, які мають щось подібне, то нагадаю, що у путіна 2-х кімнатна хрущівка і прицеп скіф.... Лять ну шо за фуйня, люди... оцей чувак з кожного контракту на капітальне будівництво в Миколаїві знімає ОСОБИСТО МІНІМУМ 5-10% )))) для цього є юрособи і ФУНТИ ))) І ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РІК ЗНІМАЄ, ТА АНХЕЛА МЕРКЕЛЬ ГРЬОБАНА ЖЕБРАЧКА ПОРІВНЯНА З НИМ ))) чт будь який інший європейський державний менеджер, виключення лише берлусконі і шредер і то хз
Мне не сильно нравится этот слоган - (примеряла ко многим национальностям) Может дело в форме? Вот не нравились же мне пионерские лагеря.Любое столпотворение.Скандирование.Хотя может жизнь заставит и сольюсь с толпой до хрипоты ...
хотя, чем больше узнаёшь людей , тем тошнее становиться.или может информационный шум виноват, соц.сети-где люди настырно пичкают своим мнением.Мнение - это хорошо , а настырно - плохо)Хотя это всё уже ответвление )-извини , что не в тему )
У моєї знайомої чотири квартири під здачу, плюс та, де вони з чоловіком живуть. Я свідок,як вона з гостінки починала.. працює не при владі.
Але нікому не раджу її досвід. На мівіні сиділа і першу гостінку під здачу з мусорок обставила.
Де вона узяла гроші на 4 квартири?
Вони) Квартири куплялись протягом 25 років. Тобі не світить, бо лінива жопа
Ти мою дупу зі своєю неосяжною не плутай. Відповідай на конкретне питання? Де вона взяла гроші на 4 квартири?
Я ж написала)) Читати вмієш?)
Ти нічого конкретного не написала.
Куди ж конкретніше) так, все, тре припиняти тобі відповідати, бо ще заразиш мене своєю тупістю
Йому треба конкретно де піти і взяти гроші які лежать і чекають на нього)
Можу посперечатися, що не піде))
Посперечатися чи закластися? Коли вже кацапи нашу мову вивчать?
Побоїться що надурять?
Ти зустрічав таких людей в житті? Їм важливо заздрити. Це їх повітря.
Зустрічав тих що щось мають...а таких що не мають нічого сидять на сайтах і щось про себе говорять і їх ніхто не знає ні
р.с. в реалi не зустрiчав
Кого ти там взагалі зустрічав, пенс? Сиди вже й не рипайся.
Ти ніхто ... і болячка лайкати самого себе тому доказ )
Тебе їбе той факт, що мене лайкають?
ХТО тебе лайкае?????
покажи нам!!!
Мене не ібе хто тебе ібе) це просто доказ що ти дибіл) розважай людей далі клоун
Навіщо ти стрілки переводиш. Це ж тобі не допоможе. Ти звичайний харківський москаль, котрий примазується до українців. Насправді, ти чекаєш-не дочекаєшся приходу своїх, бо уявні бандерівці тебе вже заїбали. Не розумію чому ти це приховуєш.
Заздрість - це рушійна сила розвитку. (с) Не знала?
Заздрість - це рушійна сила розвитку ... дискінезії жовчовивідних шляхів
А тебе ніхто не питає. ПНХ.
Там місце постійно тобою зайняте
То твоє законне місце.
Розмова не з тобою. Не втручайся. ПНХ.
Розмова як раз з ним вже, а не з тобою)))
Але про мене.
Тебе неможливо заразити, бо це ти заражаєш інших своєю недолугою тупістю.
Семь квартир это много?) он занимался и занимается бизнесом и не скрывает это ... украдет попадется значит плохой ...а пока не попался хороший)
Та в кожного мера чи "пера" то є... може, навіть у більших масштабах... варто лиш трішки копнути.
Ви захотіли ринкових відносин, приватного бізнесу та приватної власності... А все це неодмінно сприятиме соціальній нерівності в суспільстві, непорозумінню та багато якому іншому негативу. Отже, набирайтеся терпіння, бо все це триватиме ще дуже-дуже довго.
Дід ти взагалі про що?
Від хоче щоб хтось працював і все зароблене ділилось між ледарями, як він
Валіза вокзал і на північну корею...так хера снітари не пустять)
Так отож))
Це не для середніх голів, дідо.
В сраку тобі голів дурко)
Ми своїми відповідями йому вже два оргазми зробили)) тре припиняти звертати на нього увагу, воно ж хворе
Ти за своїм здоров'ям стеж, кацапко, бо невдовзі вже у двері не пролізеш.
)
Своїм коментом ти підтвердив свою тупість.
Все, что нажито непосильным трудом… Три магнитофона, три кинокамеры заграничных, три портсигара отечественных, куртка замшевая… три куртки. Магнитофон импортный! Пиджак!