Щось у США зламалося. Схоже, це кінець колишнього світового лідерства. Настає хаос?
4
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
Играть!
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ще ні. США - це наддержава.
Звідки такі висновки? З болот?))
Почув нещодавно цікаву думку..) Якщо ШІ усвідомить себе, невже він нам про це розповість? ))) А далі вже дофантазуй що хочеш враховуючи можливість сучасних розрахунків криптовалютою та можливість здійснення віддвленних контрактів без потиснення руки між керівниками компаній..) можливо вже десь у якійсь печері існує автономне ядро майбутнього володара світу..)))
За великим рахунком навіть винищувати людство немає ніякої потреби, просто використавши початкову виробничу базу вийти за межі землі з базовими потужностями - щоб ніхто не заважав... і все..))
Безумовно, тепер світове лідерство переходить до України, так написано у книзі пророцтв на 2024 рік, гривня стане світовою валютою
Додик - презерДентом!