Дом семи смертных грехов... Как предполагаете, квартиру какой вошницы из здешних вы бы так назвали, если бы побывали в гостях у всех?
- Night traveler
- Психологія
- 2024-01-26 19:53
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Авто, недвижимость, услуги и товары
Лента.укр
все регионы Украины
в реальном времени
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Так у любой же! как и у любого.
Задавил козявку + 1 к аду.
И поехали они дальше!
И кататались они на планете.
И пили они воду.
И сблизилась их планета в результате спиральной деградация орбиты к СВЕТУ!.
И сказала звезда спектрального класа G2V - вам ПИЗДА.
И посмотрел на звезду камушек и сказал - " "
Навіть не уявляю котра із співсайтниць настільки грішна, що до неї можна застосувати Закон семи смертних гріхів. Хоча, якщо розглядати звичайну людину з церковних позицій, то всі ми носії семи смертних гріхів в тій чи іншій мірі. Всі ми заслуговуємо горіти у вічному пекельному полум'ї. Щоправда, важко собі уявити безсмертну душу, котра вічно горить у пекельному вогні. Не хочу вказувати пальцем на трьох осіб, котрі тим чи іншим чином підпадають під цю характеристику, щоб інші не відчули себе ображеними через те, що вони опинилися поза увагою. Звісно, я не проти навідати цю трійцю в їхніх помешканнях та переконатися на власні очі, що це насправді домівки семи смертних гріхів. Але ж навряд вони мене запросять в гості.
Вибач, поставив мінусик до купи, навіть не читав, не знаю шо ти там хотів сказати.
але цікаво