Если такая гипотеза реальна, то вы многое потеряли или нет?
Если после смерти существует загробный мир, где можно исполнить все накопившиеся за земную жизнь мечты, но исполнение ограничено земным опытом. Т. е. чем больше приятного испытал тут, тем больше можешь получить там. Если например, человек никогда не употреблял алкоголь, наркотики, не переживал какие-то сложные приятные состояния, то он не сможет получить там удовольствие от этого, так как не сможет представить какое оно. Он будет по-своему "счастлив" благодаря своему воображению, но со стороны более опытного существа, это будет выглядеть скудно и примитивно, как "бедняк"и"богач"...

 • андріївна2024-01-23 21:47

  Чем дольше живу . тем меньше верю в весь этот бред.

  • Олег Хмурый2024-01-23 09:16

   Интересная гипотеза.

   На самом то деле нету никакого загробного мира, но версия довольно интересная.

   Так если подумать - да, много чего я потерял.

   • ІНКВІЗИТОР2024-01-23 07:51

    Почнімо з того, що ця гіпотеза заслуговує на увагу хоча б тому, що вона спонукає людину спробувати самі різні види насолод та станів свідомості. І хоча нам відома лише незначна частина цих станів через обмежені можливості наших органів чуттів, однак, відчувши на собі деякі емоції та побувавши в деяких станах свідомості, людина неодмінно захоче «забрати» їх із собою на ТОЙ світ. Щодо особливих станів свідомості, то з ними все або майже все зрозуміло, а як бути з тілесними задоволеннями? Якщо я правильно розумію, то в загробному житті в нас не буде тіла, котре ми маємо зараз. Виходить, що тілесні задоволення доведеться залишити в цьому світі. Це питання мене завжди цікавило, але жоден із священників на нього чітко відповісти не зміг. Річ у тім, що 99,9% усіх відчуттів та задоволень (насолод) у нас «зав’язані» на наше тіло. А в загробному світі тіла не буде, оскільки воно лежатиме в землі та годуватиме хробаків. Звідси й питання: чим саме ми будемо практикувати свої задоволення та тілесні насолоди ТАМ?

    • Как это нет тела? Если есть другой мир,значит и тело для него.Так же написано в куче религиозных и эзотерических книг.Ты ж их много читал или нет?

    • Читав, але чітко про це ніде не сказано. По-перше, вірогідніше, що в іншому світі таке тіло, яке ми маємо зараз, нікому не потрібне. По-друге, якщо в іншому світі нам дадуть інше тіло, то ті відчуття, які ми мали тут, можуть бути неактуальними для нового нетлінного тіла там. По-третє, згідно з віровченням більшості релігійних конфесій всі обмеження, які людина створює собі тут, будуть щедро компенсовані там. Якщо ти тут не п’єш алкоголь, не вживаєш наркотики і не шпилиш гарних дівчат, то усе це буде тобі подарунком там. (Щоправда, незрозуміло навіщо уникати всього тут, якщо все одно прийдеш до цього там.) Наприклад, в мусульманському раю на тебе чекають семеро цнотливих(!!!) дівчат, вино та різні інші насолоди. Незрозуміло тільки чим тих дівчат кохати, якщо власне тіло давно згниє в землі та чи потрібні будуть ті дівчата новому тілу невідомо.

    • Что-то ты путаешь.Даже в христианстве нет такого,что надо отказываться от удовольствий,чтобы потом получить награду. Мир и тело,такие как были тут,и могут такими и остаться,если большего не захочешь.Так пишут

    • Тоді як ти поясниш умови життя монахів та й багатьох вірян, котрі добровільно себе обмежують у всьому та відмовляються від усіх світських задоволень? Заради чого ці всі страждання, якщо не заради майбутньої нагороди?

    • Ради тренировки силы воли конечно.Только и всего)

    • Не сміши. Віра в загробне життя - це основа майже всіх релігій. Якби не це, то нах кому та релігія була би потрібна зі своїми обмеженнями?

    • Люди придумывают себе занятия сами.Кто-то не пьет,кто-то не курит,не ест мясо и пр.,потому что верит,что это даст ему здоровье,долголетие и пр.Но не факт,что это так и будет.Так что все это дело вкуса

    • Це правда.

   • SvitLana2024-01-23 07:36

    Взрывы

    Гипотезы из головы выскочили.

    • Дара Конад2024-01-23 00:49

     Твої мрії обмежуються алкоголем і наркотиками?

    Поставити питання
    Реклама

    Опитування

    Що для України буде перемогою?

    ГолосуватиРезультатиАрхів
    Реклама

    Зараз відповідають

    Всі