В Калькутте температура +23-25... Что бы вы испытывали от такого контраста, если бы сгоняли на недельку туда, а потом вернулись?
- Night traveler
- Суспільство
- 2024-01-20 13:15
Подача новостей в реальном времени
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Авто, недвижимость, услуги и товары
в реальном времени
в онлайн режиме
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
В ту сторону з 1 пересадкою летіти в середньому добу. за цей час забувається холод. а до єгипту 4 часа, можна ще відчути контраст, особливо коли обратно з сухої жари в дубак
Я думав що ти вже як і сiд пропав)))
Нет,просто небольшой перерыв)
Нащо так далеко пертись? Став під душ, включив горячу, а потім різко дуже холодну. Коли прийдеш до тями, розкажеш про свої відчуття
))
До Калькути їздив?
Это конфиденциальная информация)
Та знаю, що ти хочеш за цю інфу. Але обійдешся)
Подумав би, що є «рай» на землі, коли у нас зима. ))
Де пропадав?