Какая нужна причина для того, чтобы вы вошли в палатку к Мэри(Zoya), и прямо с порога сказали:"Погадай мені циганко... ой на даму, даму пік... "?

 • Zoya2023-12-04 18:38

  Зорян прав, я таким не страдаю. В детстве пробовала …в шутку на картах. Результат был настолько точным, что мне это не понравилось и больше не брала их в руки. Мне достаточно интуиции и ответов из другого источника, зависеть от неких непонятных сил желания не было.

  И на цыганку я не похожа от слова совсем. У меня славянская внешность.

  • rigolote2023-12-04 21:08Zoya

   Цікаво, а до яких "магів" належать ті, хто гадає " в повень", викликає духів і шукає воронячі яйця?)))

  • Zoya2023-12-04 22:08rigolote

   Вірогідно, для нього Вищі знання містяться в курячих кістках, намальованих картинках типу Таро або йому нашоптують їх бісики в голові під виглядом померлих «контактерів» чи «іншопланетян».)))

   Ще гірший варіант - він бере їх з усієї тієї макулатури з «магічних ритуалів», що надрукували дивакуваті люди за кілька сотень літ. І вірить усьому як дитина.

  • ІНКВІЗИТОР2023-12-04 22:51Zoya

   Чомусь ми здавалося, що ти розумніша та вища всього цього, але на жаль…

  • Zoya2023-12-04 21:59rigolote

   До шаманів?)) архаїка якась

 • ІНКВІЗИТОР2023-12-04 18:11

  Так вона ж позиціонує себе доброю чарівницею , а добрі чарівниці типу на картах не ворожать, оскільки ворожіння та різні магічні ритуали - це вже царина темних чаклунів та чаклунок. Насправді, не буває чорної та білої магії, а існують Вищі Знання. І тільки від самої людини залежить, в якому напрямку вона скерує ці Знання. А у вищезгаданої особи ніяких Вищих Знань немає. Тому вона буде всіляко відмазуватися від подібної практики, виправдовуючись тим, що вона світла і не хоче бруднитися. До неї я б не звертався з подібним проханням.

  Поставити питання
  Реклама

  Опитування

  Що для України буде перемогою?

  ГолосуватиРезультатиАрхів
  Реклама