- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 7 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 7 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 7 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
-
rigolote 8 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 10 годин тому
-
Олег Хмурый 19 годин томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Виберу QM
Нікого. Але більшість тут вибрала/вибере Юрка))
Та да, в нього всі дівчата закохані))
Обережна яка.)))
Нє, я просто лінива... і не люблю конкуренції
Я теж )) Але дуже хотілося подражнитися)
))) Юрася (с) , але.. 1. Він вже між Танею і ВНВ. 2. Мені Таня з Терою очі вицарапають. 3. В мене "молодий" (новий) чоловік і я поки не готова зраджувати йому.)))
Так..граблі від Юрасика)))
Відчипись від Юрасика, він мій)
Хто треба))
Які такі граблі? )))
Руки в сенсі)))
А без рук можна ? ))))
Ой, дак я й не збиралася)) Кажу - чоловік молодий, нема коли )) Крім того ми з ним так давно один одного знаємо, що він мені майже як брат)
То дивись мені)))) бо буду бити
ще не вистачало щоб я з дівчатами красивими билася)) В мені ж майже 100 кіло, сама боюсь покалічити)
Майже не рахується))))
А що, тут в когось грошей кури не клюють?
))) Юрася. Тебе тільки нижним)))
Это называется куколд
Або імпотент, бо може тільки подивитись і все.
Я знаю))) він не знає)))
Це ж що виходить: я буду між тобою і ВНВ?
Хух, дякую!
Він буде дивитись))) плакати...
Плакати можна з різних причин
Бо я його буду підборами кіздити)))
А може він на цьому розуміється?))
Буду тільки рада
Тре його якось підготувати...
а підбори дуже високі?
є і високи)))
Жалко хлопця....
Як це нижним?
Ну рабом своїм)))
Ну тримайся Танька,, спіймаю, будеш в мене проситись
Скинь параметри
24-90-110-140
24 - це піся, 90 - груди, 110-талія, 140 - бьйодра?
140 це зріст )))
О, я люблю кишенькових
Шо за нєрвний смєх? Страшно? А нєфіг усілякі питання питати )))
Перепрошую за втручання. А навіщо жінці велика цюцюрка, коли глибина піхви 8-10 см?
Не знаю, мені не треба. СПитай, кому треба
Якось соромно питати. Думав ти в курсі.
Поняття не маю. Я дівчина цнотлива й незаймана, чоловіків боюсь.
Ойфу
Я думав дівчата люблять тримати в руках м*які іграшки.
А шо ж то за забавка тоді, як вона м*яка? Шось ти намудрив
Та звичайна м*яка іграшка, жучок-сонечко з червоними крильцями. Мені на вулиці мале дівчисько подарувало. Якраз розміром з мою долоню. Завтра треба буде віддати, коли вона з мамою вийде на дитячий майданчик. Сиджу й мну.
Таня тебе обере тільки для того, щоб тобі безкарно відірвати яйця котрі вже давно в тебе протухли.