Скільки разів за життя ви грабілі магазини у Франції?
11
все регионы Украины
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Три рази на тиждень,останніх років двадцять
0 разів. Я там не був.
Дай і мені привід на тебе накричати, плз))) бо я не зовсім в курсі, що таке vpn, а накричати хочется
Та кожного дня епть
Оце по-нашому)
Тіко швеЦькі)))
Тільки цим і живу.
А чого через VPN заходиш?
Я щось не зрозумів чому не можна заходити сюди через VPN?
Як правило, через VPN сюди заходять москалі
Тоді виходить що я москаль
Явно не москаль, тому й запитала, чому через VPN.
Дійшло?
Я теж заходжу через впн як правило
Чому?
Тому що паралельно роблю щось таке, куди без впн не зайдеш. А перемикати постійно не хочу
Без VPN я не можу зайти лише на москальські сайти. Всі інші мене пускають )
Москальські сайти - не тільки розважальні. А хто в цьому знається?
Я не про розважальні. Я про будь-які.
Мені треба. І це не обговорюється. Якщо було б можна, то не користувалась би впн.
Я можу знайти реферат статі різних авторів. Списатися з ними та попросити вислати орігінал повного тексту. ЛЮБОГО автора, крім російских. Мене це іноді просто бісить
VPN - це додатковий захист комп'ютера від хакерів.
У тебе є шо хакнути? ))