Ідеальна сім'я: вона - працює, він - красивий. Я так щітаю...?
- ВНВ
- Знайомства, стосунки
- 2023-07-04 21:34
8
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
нагрев до 300 литров в сутки
в онлайн режиме
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
На двох роботах?
пройшли вже таке
Чому тут нема дизлайків…)
Якщо вона працює, то він битий. Тоді це ідеальна сім*я ))
Іноді ти пишеш дуже правильні речі.
Леді Л. працює, а ти їй джеми вариш і липовий цвіт сушиш?))
Такому красеню МОЖНО!
Він не красивий)) інакше б вже давно ся показав нам
Якби він нам ся показав, то його б хтось з тутешніх швидко зробив некрасивим.))
вин красавец!
Бред Пит Том Круз Дольф Лунгрент Сталонне Влад Яма Николай Чаушеску и група На-На НЕРВНО курять на балкони 7-го поверху пожарнои лестници в поривняни з нашим НЯШКОЮ!!!
У вас на кацапщині не так давно прийняли закон про примусове психіатричне лікування ЛГБТ. То ти з психлікарні зараз пишеш чи тебе ще не впіймали?
Не лікування, а консультації. Не біжи поперед батьки…
Бачу, тобі до вподоби деякі кацапські закони
Йому там багато що до вподоби…)) особливо за кримський міст хвилюється))
Покажи ноги, чи далеко тобі до красоти Калліни.
Ідеальна сім'я - ВОНИ працюють. А вона... ну, може бути й красивою...