"Ты тратишь все мои деньги на шлюх! "... У вас есть кому предъявить такие претензии?
- Night traveler
- Психологія
- 2023-06-13 14:54
все регионы Украины
в реальном времени
Играть!
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
нагрев до 300 литров в сутки
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
24
Chubchik81
19
Циничный Банде...
12
Ice Hockey
11
Неперевершений...
8
ВНВ
6
аннуся
5
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Нема.
Своему отражению.
Здається, це фраза з якогось фільму. Але сказати цю фразу може будь-яка місцева тітка, котра негативно висловлюється про чоловіків. В сутності, вона сама й винна, що він витрачає гроші на повій, оскільки вона нічого не робить для того, щоб йому подобатись: погано готує, довгий час не прибирає в хаті, забуває вчасно випрати його одяг, себе занедбала… Зараз подивимось чи буде реакція на цей комент та визначимо, котра з тіток висуває подібні претензії, окреслені в твоєму питанні.
Так ось звідкиля в тебе стільки ненависти до жинок))) спвчуваю
Тепер зрозуміло чому тебе чоловік покинув. Ти повністю відповідаєш описаному мною образу. Зрозуміло чому ти постійно ниєш та бухтиш. Пазл склався.
Як вважаєш, «примхливий чоловіче», чому тебе вдруге за кордон не покликали?))
Цікаво, звідки висновок про "погано готує, довгий час не прибирає в хаті, забуває вчасно випрати його одяг"? Власний досвід чи що?))
Саме так))) ось все и стало на свої місця)))
щоб варила, щоби прала, щоби в хаті прибирала,
і себе не занедбала: щоб струнка була, як оленя,
ще й цнотливою ... щодня!)))
Бачили очі, що вибирали...