- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
Рада Данко 2 дня, 22 години тому+5Я думаю, що це дуже добре. Життя продовжується. -
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 3 години томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 години томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 3 години томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 3 години томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 4 години томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 5 годин тому
-
Олег Хмурый 14 години томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Олег Хмурый 14 години томуНімецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Включили в 4;57
Включили час назад, пришлось вставать заниматься бытом
О! Дякую, що нагадав! У мене пиво темне львівське різдвяне недопите! Видихається. Надо исправлять ситуацию
Не поверишь. И у меня
Сучки )
Да))) это мы. Пиво вкусное
Привет! Кропивницкий стоит? )
Стоит. воды нет третий день. вообще. нигде
А Бюветы???
Бювет не нужен. возле АТБ установили огромніе бочки по всем районам
Это потому, что мы сестры близнецы и нас разделили в небесном роддоме. Я застряла в Киеве, т.к. была толстенькой уже тогда и аист просто не смог меня поднять, плюхнул и все. А с тобой залетел так далеко, потому, что ты уже тогда была легкой, как перышко. Джими-джими, ача-ача
Ахаха))))и чипсы есть
Я теж хочу! Але пива в мене немає! Прийдеться пити те, що є)))
Сьогодні вранці купила на пробу, класне) пиво при свічках))
В мене світло є. Нема води та мобільного зв'язку. Диво якесь. Модем працює, а у смартфоні ні
Нам воду вдень дали) Я вранці набрала відро снігу, для туалету. Капець, воно довго не розморожувалось))) вже воду дали, а відро ще досі з тим снігом стояло))/
Тільки що був локдаун. Ти там того... вирішуй вже, чого чекати? Часто не міняй, бо я не встигаю реагувати!)))
Переплутав))
Так світла ж нема))) У темряві не дивно)
Не начинай. Отовсюду власть дрочит локдаунами и блэкаутами...ещё и ты
А що таке? В мене немає світла вже другу добу))
А у меня воды.
ДА УЖ... 31 ракету по нас вчера эти твари запустили. Спасибо нашим защитникам, большинство сбили.
Думки по дорозі...
Зітри з чола, рідна країна,
І кров, і втому, ти – Єдина,
ЗеСУшкам зброя - автомати,
А нам, словами захищати.
Чи вперше пащі розтулили
Всі вурдалаки і завили?
Крізь хащі складно? Продираймось,
Крізь гору важко? Пробиваймось.
А ти століття вже здолала,
Ішла, упала, знову встала,
Нам крізь віки іти нестримно,
Ми все здолаєм. Неодмінно!
Лілія Приходько