- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Главные новости Украиныв реальном времени
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
Рада Данко 2 дня, 22 години тому+5Я думаю, що це дуже добре. Життя продовжується. -
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 3 години томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 години томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 3 години томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 3 години томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 4 години томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 5 годин тому
-
Олег Хмурый 14 години томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Олег Хмурый 14 години томуНімецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Мне кажется , что со светом будет только хуже.теперь уже три раза вдень отключают.(ночь во внимание не беру).А обстрелы будут продолжаться.
Представляю этот "хор" - если все на балконах поставят генераторы
Да,будет токо хуже
Это надо понимать,отключения уже не плановые а аварийные,автоматика работает а не план
Но есть выбор- зона комфорта или таки мы едына крайина...
И мы не здамося
А генератор на балконе- участковый в хату
Чого це ? На Леонтовича , например , (напротив собора)-была (а может и есть еще ) -одна фирмочка - квартиру снимали - так генератор часто включался .И именно на балконе )
И все выхлопными дыхають, в наушниках ходят и язык в жопе?
Еще та картинка
Это не картинка,это беспредел
Столкнулся с таким моментом - в одном городе "коммунальщики" работают сразу даже при опасности повторного ...а в другом хер выедут пока тревога не закончится
Йопте...а шо во время тревоги можем пинать????
Расмешу завтра своих
Мы ж не знала
Оно конечно пишет в телепоне- в укрытия
Но до людЯм потом говорить,шо обосрались?
Людей с под завалов ..."коммунальщики" это собирательный образ
С под завалов...поясни
Я из Киева,Харьков это вообще жесть,просто уточни
Не только харьков к сожалению
Згодна
У меня зять покойный там работал. Их менеджеры никогда не жили и не учились в Украине. Они не понимают о нашей жизни элементарных вещей. Вся их работа это бесконечные заседания. При этом увольнялись в первую очередь монтеры. Бюрократия цвела буйным цветом.
Значить, пуйло попав, ти вже шукаєш зраду...
До чого тут пуйло? Уяви, ти стоїш на кассі, купляєш сметану. Касир ту сметану тобіна голову виливає. Обітрешся і не не будеш діяти, бо інакше "пуйло попав".
А до чого ДТЕК, що ти така беззахисна...
Я беззахисна перед неприкритою і цинічною брехнею. Цікаво, коли закінчиться війна, кого будемо звинувачувати в бардаку і халатності)
Всіх і вся, кругом же зрада і в сусіда світло є...
Це називається газлайтинг. Я і близько не говорила, що кругом зрада і, звісно,так не вважаю. Тільки факти по конкретному питанню.
Сметана на голові - залізний факт про ДТЕК!
Цей приклад їх не стосується.
А який твій факт їх стосується?
СБУ має цим займатися. Дуже багато диверсантів та зрадників. Як можна потрапити до цього об'єкта, не передавши його координати. Я мав справу з керівництвом ДТЕК та стверджую, що їм не можна довіряти
Ці об'єкти ще ссср будував, їх координати добре всім відомі. І всі вміють картами гугла користуватись.
Ні про що...
Именно по его наводке оккупанты планировали осуществить серию прицельных ракетных ударов по энергогенерирующим предприятиям области
Де він координати брав?.. І де ДТЕК?
Ось де
Я мав справу з керівництвом ДТЕК та стверджую, що їм не можна довіряти (С)
Чому так за них дупу рвеш?
Це само собою, мав особисте спілкування, навіть є протокол про наміри, з чітким планом дій, який вони не виконали. Участь брало найвище керівництво, у тому числі. Вони мають підхід до справ бандитський. І я певен, що серед них є зрадники України. Буду радий, якщо держава націоналізує вкрадену раніше бандитами компанію Київенерго
Видалено.
Згодна цілком. І ніякого графіка та і логіки. Супроти стоїть будинок весь у вогнях, жодного разу не відключали, а наш через 2-3 години(
Видалено.
Нахуй,хотя за мобилизованным минимум тридцатка?
Тогда да,переводите в в инжинерни войска
Доброго
Шутники однако
Це тому, що всі ми ще в 90-х роках тихо змирилися з приватною власністю та приватним бізнесом. А виявилося, що від цього виграє лише «дядя», тобто власник, а не держава та українці, які, в сутності, є «дядиними» рабами/холопами.
Так ты консервный комуняка ?)
Сто відсотків. І ніякої управи, як головою об стіну б'єшься. Вчора всі нерви на них витратили. Такими безпорадними ми з сусідами ще себе не відчували....