- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
Рейтинг
-
Chubchik81
26
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
14
-
Циничный Банде...
12
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Сонечко Яскрав...
4
-
Night traveler
4
Кращі відповіді
-
Lenok2405 1 день, 16 годин тому+5Женись Вовчику, якщо надумав. В тебе вже досвід... -
Доктор Злой 1 день тому+5Думаю що це круто. -
-
-
Зараз відповідають
Всі-
Night traveler 11 годин тому
-
Ice Hockey 13 годин томуПривет.
Я стараюсь развиваться, учиться...
-
Ice Hockey 14 години томуА кекс? -
Сью Кучеряшка 14 години томуНавіть успішой та состоявшейся женщінє треба... -
Сью Кучеряшка 14 години томуВибач, Вовка, тобі одного разу було мало? Ну і... -
Марічка 18 годин томуЗабавный ютуб канал, рекомендую: www. youtube... -
-
У меня позиционный перевес такой: я вешу 84 кг, а моя партнёрша 54 кг.
Перевес очевиден!
Это когда жопы всего две - твоя и деда зори, а негров как минимум четверо.
Ух ты)
Все ж таки ти мрієш про груповуху з ніґґерами. Навіщо приховувати свої мрії? В них нема нічого надприродного. Тобі які більше подобаються, трохи темненькі чи темні як вуголь, типу з Екваторіальної Гвінеї?
От тільки говориш про ніґґерів ти частіше за неї. Отже мрієш про них саме ти
Ну, можу пару ніґґерів узяти тимчасово додому, щоб допомогли прибрати.)) (с).
Наприклад, через свій расизм вона уникає потрапити до рук кольорових хлопців на кшталт ніґґерів (с).
Ми з шановним паном Night Traveler колись зберемося та вирушимо до Кропивницького, прихопивши з собою пару ніґґерів (с).
Приємно, що в мене з’явився приватний літописець. Бережи мої опуси та водночас вчись. Тільки ти не тетяна, а олень. Дай можливість їй відповісти мені. Чи ти, крім посади мого літописця, у неї на пів ставки підробляєш секретуткою?
Перевес от слова вес )
Позиційна перевага в сексі - це коли один з партнерів схиляється сам/сама та схиляє іншого/іншу до якоїсь однієї пози або типу статевого акту. В основному, це має бути домінуюча/ведуча особа. Наприклад, ти зустрічаєшся з тетяною та затягуєш її до ліжка. В процесі інтиму ти схиляєш її до того, щоб виконати «кульмінацію» їй в дупу. Вона спочатку чинить опір та намагається схилити тебе до «класики», починаюче з мінетика. Ти терпляче виконуєш її забаганки, але потім їй кажеш, що забувся купити нацюцюрники. У неї залишається лише два варіанти: проковтнути твою «кульмінацію» або погодитись на анальний інтим. Ти, в свою чергу, не даєш їй часу на роздуми, а просто ставиш її у потрібну позу, одягаєш колючого нацюрника і виконуєш акт безпечного сексу, як ти й хотів спочатку.
Після сексу з чоловіками жіноча піхва здається не достатньо тугою?
Все індивідуально.
Кто ты в этой истории ?
Автор.
Скорее всего тетяна......
Мєчтатєль)
Нацюцюрник ))) про который все забыли)
Це точно. Про тебе всі забули, москалик. ))
Це ти, старий довбню, певно, цнотливим дівчатам такі історії розповідаєш?
Ти помітив? Було тихо, ніхто на питання не відповідав… А щойно я вигадав сексуальну історію, так одразу зграя ворон налетіла. Мабуть сиділи в засідці й чатували. )).
На старого ворона - ворони... це ж логічно)))
Напали всім "селом", але ти від... відкаркався?))