До озера і в парк йти заборонено, в ломбард і Епіцентр можна. Не переплутайте! ?

6ЗакрытЛучший ответ: :D https://www.facebook.com/jack.p...
 • Lana2020-04-05 18:48

 • Кондратий2020-04-05 18:42

  Поясняю-постанова км о введении режима чс ограничивает права граждан и вводит в действие некоторые статьи админки,и нарушая-ты нарушаеш не постанову а статью 44 административного кодэкса

  Люди-хорош шукать шпарынки...хотя,ваше дело-прилетит 17 тыщ штрафа или не дай Бог пятерик срока,если вдруг невзначай,от этого никто не застрахован-заражен...тогда юмор быстро улетучится

  ща не время на повыя и права покачать

  • Поверь-я знаю права и обязаности,похлеще блогеров...но ща реально-не время,или пишите расписку-от лечения и реанимации отказываюсь,ток ведь скольких рядом успееют заразить...

   напоминаю-кроме прав есть и обовьязки

 • Сигизмунд2020-04-05 18:40

  Если мусора не упоротые, то просто сделают замечание, а если наоборот, то им до п..зды вся ота балаканина.

  • Доктор Злой2020-04-05 18:39

   Саша ты правда думаешь что это кто то станет запоминать?

   • А зерно покупалі і не зналі что люді умірают...

    • Gudyma_ S2020-04-05 18:31

     Якщо вас намагаються зупинити поліціянти.

     Ваша перша фраза: Добрий день (вечір, ніч, ранок)! ЯКИЙ ЗАКОН я порушив? Я - ПОРУШНИК?

     Поліція: зобов'язана представитися, пояснити яке положення та закон України ви порушили. Якщо вони відповідають, що ви НЕ порушили Закон України (наприклад, Закон "Про захист населення від інфекційних хвороб", а порушили ПОСТАНОВУ уряду, ви ще раз перепитує: то я НЕ порушив жодний закон? Тоді дякую за спілкування і до побачення. Постанова? Вона має рекомендаційний характер. Знову питаю: я порушив ЗАКОН? Ні? До побачення.

     П.: Нікуди ви не підете. Ви порушили постанову (зачитують яку) уряду і вас оштрафують, складаємо протокол.

     Ви: Окей! Тепер послухайте мене:

     - я громадянин України такий-то.

     - у мене, як і у вас, є згідно з Конституцією України, відповідні права, свободи і обов'язки. Один з обов'язків - дотримання законів.

     - зараз у нас епідемія, і ВСІ положення постанов уряду повинні бути в МЕЖАХ положень і статей закону, на який дана постанова посилається. Зараз ця постанова посилається на закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

     - стаття 20 цього закону говорить про те, що обмеження прав і свобод у відповідних МЕЖАХ, відбувається ВИКЛЮЧНО щодо ХВОРИХ на ту хворобу, яка обумовила епідемію та карантин. Хвора людина чи ні - визначається ТЕСТУВАННЯМ в лікарні, з отриманням позитивного результату.

     - стаття 20 діє при статусі "Надзвичайна Ситуація (НС)".

     - в разі Надзвичайного Положення (НП) або Військового Положення (ВП), можливі інші додаткові обмеження прав і свобод громадян.

     - у нас - НС, тобто діє ст. 20, а вона обмежує права і свободи ХВОРИХ.

     - я зараз зателефоную в поліцію, мотивуючи це тим, що мене затримали люди, схожі на поліцію, і вони порушують закон в частині Закону (зачитується назва і стаття 20). Приїде поліція і на вас ЯК НА ПОРУШНИКІВ закону, складуть протокол. Ваші дії незаконні. Тому прощаємося чи ні? Викликаємо чи полюбовно розходимося?

     П.: Викликайте.

     Ви: Окей (викликаєте і по приїзду все ТЕ Ж САМЕ розповідаєте і складаєте два протоколи: спочатку ваш як позивача, потім на вас як на "порушника".

     У позивному протоколі, обов'язково вкажіть ПІБ всіх, хто вас затримав, номера жетонів, а також № та дату/час протоколу, який вони на вас склали. У суді це буде ваша опора і де саме це сталося. У суді ви легко поясните, що йшли до мами (тещі, бабусі тощо) і несли їй продукти (рахунок і т.п.).

     Задать вопрос
     Реклама

     Опрос

     За кого планируете голосовать на местных выборах осенью?

     ГолосоватьРезультатыАрхив
     Реклама

     Рейтинг