Если говорить своим гражданам, что русский — это язык агрессора, единую страну не построим. У нас единая нация и единый язык, украинский. Я работаю над тем, чтобы говорить на украинском языке. Я до этого не говорил на нем, не было потребности. Сейчас она есть, потому что наш язык — наше оружие.?

 • омела2020-01-20 15:44

  Гена, под каким автоматным дулом ты это наваял?)

  • ))))))))))))))))))))))

   ----------------

   в самом низу.

  • Якою мовою говорять ті, хто анексував наш Крим, розвязав бійню на Донбасі, продовжує "підливати олію" у війну? Хто вони такі? Поляки? Чехи? Словаки? Білоруси? Прибалти? І чому Сенцов тільки зараз заговорив про те, що він "працює" над тим, щою говорити українською мовою? А Україна, між іншим, стала Незалежною ще в 1991 році. А він тільки зараз згадав про державну мову? Треба ж таке! Дивно, що взагалі згадав!

   Ті, хто поліз в Україну, агресори і розмовляють вони мовою агресора. Так є і так буде! А будувати "єдину країну" з тими, хто, проживши життя в Україні, так і не спромігся вивчити державну мову, ми не збираємося, оскільки не бачимо в цьому сенсу. Яка може бути користь від таких "будівників", котрі досі ігнорують мову держави, чий хліб жеруть?

Задать вопрос
Реклама

Опрос

Если бы выборы Президента Украины состоялись в ближайшее воскресенье, за кого отдали бы голос?

ГолосоватьРезультатыАрхив
Реклама