Наждачгого паперу ? Чи того що з ліва? 
Будемо ... поки масово всіх не вакцинують щоб ця зараза уже перестала мутувати... у нас море дітей безсимптомних пр другому кругу
Я теж постійно задаюсь цим питанням... думаю справа звички , як казала мені моя бабуся :"Діти з міста -делікатні " ))) 
Живи звичайно , головне ,щоб ти через пару днів не написала, що тобі ,пошкодували грошей на педікюр 
Так, не починай, нам твого сарказму буде не вистачати... пішов попив кефіру і назад)))
Более 2000 интересных игр. Играть!
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
нагрев до 300 литров в сутки
Играть!
Лента.укр
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі