Чоловіки розуміють, що це для них зависока планка - розумні та самодостатні жінки. Таку планку мало взяти, їй потрібно відповідати. І не день і не два бути героєм, а щодня протягом всього життя. На таке здатні сильні і безстрашні. Ти часто бачиш сильних і безстрашних чоловіків?

ага, і вас туди ж







Новенькі