А саплюхє років 18-20, я так розумію?
Та хто зна, хто ховається за чоловічою авкою. Може ви всі баби. Он у тебе вже бабська авка )
радію, ібо знаю, що це таке ще з дитинства.
Крім того, що нам з сестрою батьки завжди дозволяли тримати собачку і кішечку, сестра завжди волокла в хату сірих і убогих. Миршаві кошенята з вулиці, підкинуті цуценята, вагітні їжачихи і підбиті голуби, зайченята з фазенди й кульгаві ворони - все це добро було у нас в хаті. І всіх вона любила і за всіма плакала, і всіх вони з мамою лікували)). Так що я таки да - в курсі )) (Бог збавив від мишей і жаб - їх вона додому не приносила)
Колись хотілося помінятися життями, щоб краще було боляче мені, ніж тому, за кого боялася.
Думаю, мене теж на роботі якось обзивають, але акуратно - поза очі )). Мені теж по цимбалах
Мені запм*яталося одне його інтерв*ю, де він казав, які жінки йому подобаються:
- Вам, значит, нужна талия и немножко ниже?
- Не так... Талия и очень много ниже, в разные стороны. Размер эдак 54-56, легкий целлюлитик... Такая, знаете ли, рябь по утреннему морю...
Від спеки. Я погано переношу високу температуру. У нас в хаті осінь-зима - 19-21градус. І ми прекрасно себе почуваємо. Приїздить сестра- і в неї зуб на зуб не попадає, їй має бути 25-26 градусів.
це був безвіз, над яким усі сміялися. І отримали біометричні паспорти першими ті, які голосніше всіх пиздякали, що він не потрібен. Ну от взяли вони свої паспорти і гайнули в Європу. І побачили там таку картину. І дійшло до багатьох, які вони бики. Я так думаю.
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
в онлайн режиме
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Играть!
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
15
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі