і нічого вони не наглі 
Ну зовсім недавно були дрібнички - цукерки, імбирне печиво, помада Giordani (дуже вони мені подобаються)
Якщо коханку машиною возив, то все правильно )) Цікаво, водія всередині залишила? ЦЕ був би найвищий пілотаж ))
... а ти спитай їх хто ти, почуєш відповідь: "Хахол". Ну і все, це власне все про "адекватних людєй"
У нас немає диференційованого підходу, на жаль. Хоча ініціативний і просунутий вчитель має отримувати більше, за ретрограда. Башковитий і швидкий сантехнік має отримувати більше тупого валянка. Ну і Лікар має отримувати більше за "докторішку".
це нам втюхують, що ми заслуговуємо. Цей метод в народі називається перекладання з хворої голови на здорову. Гібридна війна - чув?
нагрев до 300 литров в сутки
Сетевая станция на 30 кВт
в реальном времени
Играть!
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Подача новостей в реальном времени
все регионы Украины
Авто, недвижимость, услуги и товары
Chubchik81
26
Рада Данко
25
Ice Hockey
14
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
4
Новенькі