А ти хто?
Вже змив свій ранковий сєрік, а потім прочитав твоє запитання, увечері обовязково сфоткаю свій вечірній сєрік і сподіваюсь, що для тебе він ставе не просто цікавим, а справжнім СКАРБОМ
таких бакланів як ти дуже полюбляють пірати, яких буде більше чим треба у третю світову, вангую що будеш працювати десь у трюмі баржи, або на хую якогось пірата який захопить диво-катамаран )))
Адмін заробляє як може, деякої реклами ти можеш позбутися повернувши екран боком, але не всієї
Незнаю, що сказати, рідним його ніхто не поверне, хотілося б справедливої кари усім винним... Як ти? Як син? Як ситуація в Добропіллі?
Через пару годин щось буду думати що робить, давай працюй, як папакарла, я ще посплю
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
в реальном времени
Лента.укр
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі