Побачила в тіктоці дівчину одну, скаржиться, що коханець не дарує особливих подарунків, не створює цікавих емоційних пригод та нічого нового та особливого у сексі. Не розумію навіщо такий коханець?
- Сонечко Яскраве
- Філософія
- 2025-01-06 23:03
5
в реальном времени
в реальном времени
в онлайн режиме
Лента.укр
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
Играть!
все регионы Украины
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Щоб було на кого скаржитися
Варіант)
А навіщо дівчина яка про все пише у тік тоці?
Тю.... він же не вимагає долю від її заробітку на тіктоці ??? Хай радіє ))
Вона ще ходить по магазину з одягом
Особливий вид дур, які скаржаться в мережі на своїх чоловіків, з якими продовжують стосунки. Тьфу.
Своїв чоловиків ти кидала чи тебе кидали?
Це у тебе кидають)) У нас всі цивілізовано розходяться
щоб цивілізовано треба прожити в апатіїї тривалий час. чи апатія була від початку?
Яка ще апатія) Нормальні стосунки, розходилися і все
Нормальні це які... кохання, чи жили як брат із сестрою, чи як добрі сусіди, з якою частотою секс був?