Колись таки буде..
Вчора вранці вийшов на вулицю... мокрий сніг в лице... похмуро... вітер... але... щось було вже не те в цьому вітру... не лютневий він був -весняний...
Вибач, але я не впенений... він не крав 1.5мільярди, не організовував схеми всередині країни, не вважає свій народ бидлом.... він зосереджений на вирішенні питання союзників США... у чому його негідність? Якби ти ведучи праведний спосіб життя не хотів давати грошей злодюзі, який опинився в скрутній ситуації, то хіба б ти став поганою людиною?
Все по плану... Зараз на Київ.. ввечері прання та прибирання...
На цьому проекті перебувають істоти, справжнє ім'я яких ніхто не знає, не говорячи про подробиці життя, проте вони використають навіть найдрібнишу дірочку , щоб спробувати вжалити туди... от у цих істот і треба відповідь на твоє запитання отримати..)))
Тільки у вигляді сексу. Зате тебе клоун вкрасти не зможе!
все регионы Украины
Авто, недвижимость, услуги и товары
Сетевая станция на 30 кВт
Популярные станции. Слушать!
Более 2000 интересных игр. Играть!
Подача новостей в реальном времени
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі