Вaм нe здaєтьcя, щo Укpxaтa пocтyпoвo пepeтвopюєтьcя нa якecь coннe цapcтвo? Чoм тaк? Змeншyєтьcя кiлькicть дoпиcyвaчiв чи якacь iншa пpичинa?
- ІНКВІЗИТОР
- Жители.укр
- 2024-02-02 17:29
5
в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
в онлайн режиме
в реальном времени
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Сетевая станция на 30 кВт
Подача новостей в реальном времени
Рада Данко
25
Chubchik81
13
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Не завжди є час, не завжди є настрій
Все має свій кінецць... БМ вмирав поступово... так і тут
А де ми з вами поспілкуємося, коли Укрхата досягне свого логічного кінця?
Кінець настане саме тому, що нам більше не буде потрібне спілкування один з одним
Хіба нам з вами нема про що помовчати?
Виновата кошка драна.Если бы она показала голым свой жирный зад,то сразу бы набежало людей для обсуждения.Так что только к ней претензии
Занадто мало томкрузів на 1 квадратний метр
Надоїло твою уйню читати, та не тільки твою.
Не читай. Можеш взагалі здриснути з цієї балачки і буде тобі щастя.
Я то можу, але хто тоді буде вас дразнити бо, тоді буде тут сайт
Дразнити? А кого ти тут дразниш? І хто звертає увагу на твої жалюгідні "дразнилки"? Тут наче не дитсадок, щоб якось реагувати на якогось недалекого шофера.