Ну шо міні-сосайтники, срати один одному на голови будемо?
- Неперевершений Ніньдзя Супер Карате
- Суспільство
- 2024-02-03 16:50
5
в онлайн режиме
в реальном времени
Лента.укр
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Более 2000 интересных игр. Играть!
все регионы Украины
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
А що - потрібно загнути кілька "смачних" матюків для зміцнення ментального здоров'я "сосайтників"?)))
Бачила людину з синдромом Туретта?
Маєш таку проблему?
Начебто ні
Нащо? краще розкажи про свої проекти
"проекти" - проєкти.
А казала нецікаво
Та ти що..мені дуууже цікаво..кєн..барбі..проекти. чекаю з нетерпінням
Тоді потримаю інтригу
Ой непотрбіно. як жити без такої цікавої інформації від кєна
Щоб ніхто нікому не срав потрібно заблокувати увесь мій чорний список.
І всі твої допаки)) Щоб побачити твій справжній рейтинг
Не з тобою розмова. Здрисни нах.
Вислів "здрисни нах" - це срати чи ні?
Але про мене (с)
Саме через таких мінусаторів на кшталт тебе і потрібні допаки. Досі не дійшло?
Досі не дійшло: кому на рейтинг начхати, тому начхати й на мінуси?)) Можеш мені їх хоч під кожним коментом ставити, мені байдуже, яка я там у рейтингу))
Саме так. Інакше, ти НІКОЛИ не навчишся спілкуватися по-людськи.
На тобі, ще раз.