Чем раньше каждый из нас поймет что его жизнь и его будущее только в его руках тем будет лучше.
Чем раньше каждый из нас поймет что его жизнь и его будущее только в его руках тем будет лучше.
Вот то что после всего что между нами было ты видишь во мне друга... Вот это до слёз блять иди обниму

а я... а я йому аватарку підібрав, не дякуй
З задоволенням зробив би це тобі у чашечку, доречи ти впевнений, що ще ніхто не зробив?
щиро сподіваюсь що кожного підора, який пиздив державне бабло спіткає гідне покарання
Для когось може буде відкриття, але на великих підприємствах де працює по 15.000-30.000 осіб існує таке поняття як "мертві душі" , "проліски"... тобто коли начальник якогось цеху у чорта в жопі влаштовує своїх людей, ті люди ніколи на роботі не зявляються лише отримують зарплату на картки, а підлеглі начальника цеха ставлять усі галочки в табелях робочого часу і непомічають того, що не вистачає пари рук. Як думаєте ситуація в ЗСУ інакша??? Десь у ВЧ 6548 крижопільського району?
Хто ходить на сторону професійно думаю цілком здатен купити коханці і телефон і номер телефону де вона в месенджері зможе встановити аватарку ВІКТОРА З РОБОТИ

Интернет опросы: политика, общество
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
Лента.укр
в реальном времени
Подача новостей в реальном времени
Авто, недвижимость, услуги и товары
Популярные станции. Слушать!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі