- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 3 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 3 дня тому+5Совет да любовь. -
Рада Данко 2 дня, 21 годину тому+5Я думаю, що це дуже добре. Життя продовжується. -
Зараз відповідають
Всі-
Сью Кучеряшка 3 години томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 години томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 3 години томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 3 години томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 3 години томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 5 годин тому
-
Олег Хмурый 14 години томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там! -
Олег Хмурый 14 години томуНімецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Давай до нас, я тобі тиждень каву буду купувати )))
От скажи, останній раз я бачив калаш у 5-ому класі, нах ми тобі? У ЗСУ зараз 1.000.000 осіб тебе не злить, що воює лише 15%, а решта носять ту ж саму форму що і ти , ті ж самі кашкети і будуть притендувать після війни на якісь підльги так само як і ти, невже тебе бентжать ті що чесно не хочуть воювати, а не підори які свідомо надувають щоки у військовій формі десь у глибокому тилу?
Я теж не на нулі… У Києві зараз ))) відрядження… бо перевод це пів року чекати… раза три-чотири дома ночую в тиждень… сім‘ї радість )))
Всі потрібні… бо людей тупо невистачає…
На одного бійця в окопі треба двоє у тилу…
Я б з отою хуєтою розібрався.... і з пиздотою , яка мирняк хапає щоб бабло зрубити за те щоб відпустили і не мобілізували
Добре що хоч так сім'ю побачиш...
Так в тилу 6 осіб у формі на одного того що в окопі, нащо вам я? Може треба розібратися з тими дармоїдами, які отримують зарплату з бюджету і скоріше за все косять? Чи ти ніколи не чув про "подснежників"
Any whim for your money.
Чий Крим??
Путін - ХТО?????
Залупо,за що ти так НЕНАВИДИШ УКРАЇНУ?????
А ти, кацапло, так любиш Україну, що втік від неї аж до Австралії?
ГАНДОН!
Відповідай на питання!!!
Відповідай ти, падлота сциклива.
Хто перший задав питання.???
ти,гнидник завжди цим оперуеш !!!!!
Пішов ти на хуй підор!
.залупо ти хочеш щоб по тобі походили?
Нах, вафляре.
До чого тут твій татко? Краще скази чий Крим? залупо!
А чому ти гаркавий, вафляре? Тобі хлопці своїми пісюнами вибили передні зуби?
До чого тут твій татко, залупо? чий Крим тебе залупо люди питають
Не бачу я людей, вафляче. Самі жиди та москалі.
Не розумію навіщо ти постійно свого татка згадуєш, чий Крим, залупо?
Залупа -чий Крим??? путін -хто???
Краще смокчи мою залупу, вафляре. Навіщо тобі та політика?
Залупа до чого тут твій тато?? чий Крим?? відповідай
Сцить даже тяфкнути!!
Ти так прикольно розмовляєш з моєю залупою, вафляре. ))
Тобі давно пора в камуфляж перевдягнутися. Неньку тре' захищати.
Чий Крим, залупо?
одягнеш такий картуз??))))
Я з радістю тобі голову відкручу і без картуза, москаль довбаний.
are you kidding me?
Cry me a river
жмотяра