Відповіді (4)

Додати смайл! Залишилося 3000 символів
 • Мені нема чого прогинатися перед Зеленським, але скажу, що на частку Зеленського випало те, що колись випало на частку Черчелля і НІКОМУ іншому. Тоді британію і народ захищало тільки лідерство Черчелля та його приклад для народу. Це потім. коли всі побачили, що британію не змогла взяти сильніша Німеччина. стали допомагати потихеньку Так і з Україною... Прогинайся якщо хочеш перед Порошенком, який зі своїм спільним кумом з путлером-Медведчуком-здавав території і допомагав з "котлами". Що стосується замін у Міноборони і генштабі. то така ж істерика була колись змішали заболоцького, кривоноса.наева.Але зам!на тим же Залужним та !ншими виявилась краще.Зараз прийшли нові і зайнялися накопиченими проблемами-аудит і розтин злодійства у ЗСУ, зміцнення фортифікацій. що посилило оборону більше, ніж при Залужному.! .Залужний грав тільки на атаці, яку захід злив. а про захист і збройовий голод не думав. що дало ворогові можливість не тільки закріпитися,а ще й почати просуватись.Добре,що наши спохватились та закр!пили оборону й зупинили наступ наст!льки,наск!льки можливо до повного збройного голоду або почавшихся поставок

  • "Надо просто перестать стрелять" , закрити програми по озброєнню, розмінувати Чонгар і поїхати на шашлики...

  • Зеленский 19 года и Зеленский с 22 года-два абсолютно разных президента.И именно при зеленском запад начал принимать серьёзно Украину,это он,а не Порошенко правильно поставил тон разговора с западом.чтоб тот понял,что Украина это партнёр.а не профессиональная попрошайка.это порошенку не давали денег,бо он ткрал-крал-крал. А аудит республиканцев (тихих недругов Украины) показал.что при зеленском деньги запада на оборону не крали (крали только свои и то не в масштабах .каких при Порошенко). шашлыки были для журналистов,а не "поездки командой на мальдивы" как при поросе.

  • Заслуги зеленського в тому, що нас почали сприймати більш серйозно - аж цілий нуль. Бо дипломатів справжніх він розігнав, а понаставляв якихось хлопчиків без належної освіти та досвіду і дівчаток ледь не з окружної. А те, що до нас стали ставитися серйозніше, то через страх заходу перед рашкою...

  • Кого ти маєш на увазі "справжнім дипломатом"? Картавого Клімкіна-зятька нагородженого путіним колаборанта? Самого Порошенка, колись колишнього мін. закордонних справ, який провалив усю азіатсько-африканську дипломатичну ниву, за що і звільнили його з посади міністра? ...тільки двоє чиновників із дипкорпусу Порошенка справді були дипломатами - Зеркаль та Чалий, але й те...Порошенко своєю брехнею перекреслив і їхні напрацювання.

  • Тоді чому Чалий і Зеркаль тепер не на дипломатичній роботі? І який стосунок мають родичі дружини до тебе особисто чи до будь-кого іншого? Тоді давай згадуй пасинка Сирського, який вітав росіян із захопленням Авдіївки... будь справедливим до кінця)) Що ж стосується міністра закордонних справ Порошенка... А ти в курсі, що він був міністром аж цілих чотири місяці? Дуже ефективно працював, якщо за такий короткий час "провалив усю азіатсько-африканську дипломатичну ниву") Однак Пороха звільнили разом з усіма іншими міністрами, бо міняли Кабмін після виборів президентом Януковича, який очевидно вирішив, що провалу "азіатсько-африканської дипломатичної ниви" мало, потрібно завалити ще й економіку, тому призначив Петра у 2012-му міністром економічного розвитку і торгівлі))) До слова, можеш мені приклади з Порохом не наводити, бо я за нього у 2014-му не голосувала, як і за Зе в 2019-му. До речі, назви ефективних менеджерів у Кабміні Зеленського... Бо таке враження, що в нинішнього президента один менеджер - Єрмак.. Зе без нього, певно, і в туалет не ходить))

  • Зеркаль і Чалому пропонували посади в мін. закордонних справ, але вони самі відмовилися.розумію їх.бо сам скептично ставився до Зеленського, вбачаючи в ньому шоу-мена .а ніяк не президента.дякувати богу.помилився.Порошенко завжди був ПРОРОСІЙСЬКИЙ.тому провалював азіатсько-африканський дип. пласт в інтересах зміцнення росії. І.якщо до кінця чесно, то став він президентом тільки з волі випадку.що народ його толком не знав.а в інших зневірився і в поспіху моменту порося став президентом, але вже через 2 місяці пішли народні розчарування.народ бачив у медведчуку ворога і розумів.чому саме його порося призначило "спеціальним представником президента Украины"..

  • Всі хоч трохи адекватні люди у Зеленському вже теж давним-давно розчарувалися? Ти ще ні?)) А скільки проросійських радників у Зелі? Хто такий Єрмак? Де тепер Арестович? Дуже багато питань... Тільки толку їх тут озвучувати...

  • Вважаю себе адекватним і усвідомлюю, що за Порошенка б Україна взагалі віддала б усе, що росія захотіла (і як захотіла).Призначення медведчука, Ківи та інших ворожих персонажів на високі держ. посади було погоджено порошенком із москвою . А також усвідомлюю, що жоден з українських президентів не "потрапляв" на таке становище України, і Зеленському без підтримки й досвіду неможливо було обійтися без помилок і невдач, Розумні люди не бачать нині нікого іншого, хто міг би і війну виграти, й економіку втримати, тож уже хай Зеленський продовжує.

  • Я тобі про часник, а ти мені про цибулю. Питаю про Зеленського, а мені розказують про Пороха))) якби воно могло бути)) історія не знає умовного способу - адекватні люди про це знають чи ні? ))І Зеля прямо таки незамінний))) виберіть завтра ще одного квартальщика, буде те саме. Там же ж не він керує насправді, а ті, що йому у вушко нашіптують.

  • Мені теж не все подобається, як він це робить, і зовсім не подобаються багато хто з його оточення, але він їх теж позбувається і міняє на кваліфіковані кадри. У будь-якому разі, зараз немає жодного політика, якому більшість народу б віддала перевагу. Тому нехай залишається той, хто зумів стримати ворога на самому початку і навіть почати звільнення, а Залужний, як президент, мав би гірший вигляд, оскільки народ не пробачить йому "м'ясних штурмів" і того, що він знав і нічого не робив щодо корупції в ЗСУ та міноборони.

  • Не треба нам генералів ні в президентах, ні в дипломатах. Тим паче під час війни. ІМХО, звичайно.

   А м'ясником саме Сирського називали, причому читала це не в змі, а чула від воїнів 100-ї бригади...

   " і того, що він знав і нічого не робив щодо корупції в ЗСУ та міноборони"(с)

   Геннадію, ти нічого не плутаєш? Головнокомандувач підпорядковується Міноборони, а не навпаки)) А от верховний мав би бути в курсі і щодо Залужного, і щодо міністра оборони))

  • Згоден, що не потрібні генерали в політиці, згоден, що Сирський теж не ідеал, але він міг присікти беззаконня В ЧАСТИНАХ, які йому підпорядковувалися (корупція серед командування вищої та середньої ланки, виплати "мертвим душам" тощо), Згоден. що немає військових кадрів серед генералітету без "гармати на рилі". але Зе їх потихеньку усуває. ось Померов уже встиг навести трохи ладу в міноборони. може, і Буданов стане не одним у силовому блоці Зе, на якого справді можна покластися. в будь-якому разі. я не виправдовую Зе.Я просто не бачу, ким його можна зараз замінити, і не бачу "чарівного генерала", який одразу може погнати ворога... А якщо чесно, то гнати потрібно ворогів і не тільки на фронті, і ось тут Зе можна багато кинути звинувачень щодо всіх цих ермаків-татарових....Але на цей момент нічого підходящого на заміну немає

  • ОК. Ти маєш право на власну думку)

  • Маячня )))

  • А конкретного добавить нечего? так вот просто-"та.херня это..."?? ))

  • Херня у тому що Залужний прийшов після тарана… а не муженко )))

   Та назначили його коли вже жареним запахло, а не у 2019…

   І фортифікація з наступальною тактикою Залужного то повна шляпа…

   Залужний був проти наступу в осени 2023… но офіс гнав в атаку і було пройбана распіарена гвардія наступу…

  • Ти сам заговорив про кадри порошенка .таких як муженко...) Договори і далі.що при навіть тарані-одноденці не було "котлів" і при тому ж тарані був уже в обоймі залужний.і факт, що залужного не цікавили втомлені воїни на передовій, які постійно просили ротації, його не цікавило, що "жопа гола" -відсутність оборонних укріплень на випадок вимушеного відходу.залужний теж використовував "2м'яні штурми", що власне і стало справжньою причиною звільнення.

  • Візьми підрахуйчик та порахуй, можеш в іловасках де було біля 1000 загиблих та поранених… скільки іловайсків коштував на вибір зеленським тарана?

   Жодного броніка не те що стугни чи вільхи МО с 19 року не купувало… і це були десятки тисяч загиблих у 22…

   Я це гівно бачив самого початку… і броніки с рессор шо волонтери кліпали… від яких толку 0 було…

  • Серйозно? А ти візьми і подивися, які "Стугни" за Порошенка були на війні? Подивися масштаби 14 року і 22 року ... жертв незмірно більше, бо задіяно техніки і людей більше. Подивися на проблеми броніків у 14 році і на те, як всяка хрень на кшталт Гелетея, Полторака та інших персонажів гробила УМИСЛОВЛЕНО добровольчі формування, закинувши їх у засідку, особливо постраждав Правий сектор. Не тобі мені розповідати про неякісні броніки, я ОСОБИСТО їх перевіряв - так, були великі партії браку, в тому числі навіть з Польщі, але не було вибору і купували всі пропоновані, тому що НІХТО на масштабність потреби в них не розраховував ... Крім того, хто цього тарана зняв за сволоту? Порося?

  • Ну зеленим с дивана все видно гарно…

  • Порох с его партией превращается потихоньку в секту где надо просто верить в него и не видеть говна ... а если порохоботов тыкают мордой в это говно то начинается бессвязное возмущение

  • Головне що у фанатов піськограя во всьому винен боріга…

  • Відчуваєш на скільки обмежена і заснована на необґрунтованій фантазії у тебе логіка?) звичайно ні))) почни з простого -менш бреши і більше думай ...хоча ні не починай ....тут і так нудно)))

  • Тіпічна відповідь зеленого… все що не так як у телемарафоні то брехня )))

  • Чому перші САУ Богдана, що доречі распиздячили кацапів на змінному були замовлені МО лише у жовтні 2023… а з 2019 армія жодної не придбала???

  • Чому порох прийшовши до влади просто ввімкнув верстат і став друкувати денги... долар упав майже вчетверо? такого не сталося навіть при повномасштабній війні ... тому що злодій)))

   у тебя иногда "логика" как у школьника ...куда угодно только не по сути главной проблемы

  • Крім кількох десятків Джевелінів, якими аж півдня можна в сучасному бою захистити якесь селище, нам нічого не продавали... А Порошенко носився з цією знущальною подачею як з великою перемогою... Навіть зараз ці партнери із заходу бояться навіть продавати нам далекобійну зброю та авіацію.

 • Марічка2024-04-04 09:23

  Победителей не будет, потеряют все

  • Пізніше покажу маю ще кєпку з Даффі Даком

  • Після вьюхи Сирського де він сказав що нас надихає на перемогу Зеленський, я трохи охуїв…

   Це прогиб сука, всім прогибам прогиб…

   Поставити питання
   Реклама

   Опитування

   Що для України буде перемогою?

   ГолосуватиРезультатиАрхів
   Реклама