Та нормально... я працювала так два роки... лише дома. І два десятки літ працюю дома додатково (окрім основної роботи).
Та нормально... я працювала так два роки... лише дома. І два десятки літ працюю дома додатково (окрім основної роботи).
Джина випустили з пляшки, а от загнати його назад буде нелегко... якщо взагалі можливо.
Мама пила, ніфіга він їй не поміг... але пізніше сон у неї сам по собі наладився.
Чому бути, того не минути... У колеги дочка захворіла, тест позитивний. А вона ходила на роботу, поки мала лиш трохи покашлювала. Так що запросто і нам могла принести. І куди від цього дінешся?
Не знаю... є гречка, булгур, рис і пшеничка - всього потрошки. Гречки найбільше, мабуть, приблизно кілограм)
Не можу сказати з впевненістю на 100%, що це був ковід, бо на тест не посилали (моя сімейна була у відпустці, інша ж лікарка сказала, що поки не бачить підстав для тесту. Схоже, з тестами тоді ще був напряг - літо минулого року), але симптоми дуже схожі. Перші три дні ковбасило і температура скакала від 37,3 до 38,6. Трохи покашлювала і був слабкий нежить, але при цьому нюх пропав зовсім - різкого запаху "Білизни" не відчувала. Далі все стало потроху нормалізуватися, однак остаточно нюх вернувся днів за 10, а слабкість і втому відчувала кілька тижнів. Коротко кажучи, відбулася ще доволі легко.
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
Популярные станции. Слушать!
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
в реальном времени
в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Рада Данко
25
Chubchik81
14
Ice Hockey
13
Неперевершений...
9
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Новенькі