rigolote2022-07-09 15:50У нас уже на власних мінах встигли підірватися. На народ же заборона не ходити в ліс не діє. Треба сунути саме в заборонену зону. Більше лісів нема.
У християн сьогодні Івана Предтечі (Хрестителя Ісуса). А Купала - то язичницьке свято. Хоча, звісно, кожен сам вибирає, що йому святкувати ... Чи не святкувати зовсім нічого)
rigolote2022-07-06 18:30Є. Жити зовсім без планів якось невесело. Інша справа розуміти, що життя може внести в ці плани значні корективи.
rigolote2022-07-06 09:59Все дуже просто. Тут вони можуть качати права й озвучувати всі свої гидкі думки, там - ні.
rigolote2022-07-06 09:54До речі, Сид має рацію. Скажи, що запишеш відео і подаси на нього в суд за сексуальні домагання. Непристойні вислови і жарти теж належать до цієї категорії.
rigolote2022-07-03 21:08Якщо мені людина не подобається, нічим не звабиш... гадаю, так у більшості... чи нє?)
P.S. Насиліконених дівок, які полюють за багатими дядьками, в розрахунок не берем...
rigolote2022-07-03 16:47Не тільки дурнів та ідіотів, нерідко начебто й розумних людей, але дуже впертих, настирливих, причіпливих...









Новенькі