Як поводитеся в гостях? Скромно? Як в себе вдома? А як поводяться інші? Ви схвалюєте їхню поведінку в гостях?
- ІНКВІЗИТОР
- Жители.укр
- 2022-07-06 16:10
4
Популярные станции. Слушать!
в реальном времени
в онлайн режиме
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
Подача новостей в реальном времени
Более 2000 интересных игр. Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
25
Рада Данко
23
Ice Hockey
13
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Сонечко Яскрав...
4
Night traveler
2
Никого не приглашаю,но сам веду себя в гостях свободно.Не зря же говорят"будьте как дома",значит надо пользоваться этим.)
Логічно.
Не ходжу. До себе не запрошую. Їм завжди окремо від інших.
Гидуєш?
Ні. Просто не люблю компанії. Їм лише з тими, кому довіряю, як собі. Мабуть, вживання їжі для мене психологічно інтимна річ.
Щось багато в тебе різного інтиму.
Дуже.
Навіть в їжі інтим. Ти унікальна особа. Ходиш переважно в хлопчачому одязі?
У жіночому. Але виглядаю, як у хлопчачому)) ніяких суконь, підборів, спідниць.
Тоді ти не він, не вона, а ВОНО. Виходить, я не помилився.
Поки не покажеш свою фотку, єдине ВОНО тут - ти.
Моя світлина тут ні до чого. Умови ти ставити не можеш. Я бабський одяг не ношу, бо я не содоміт.
А я думала не носиш, тому що ти чоловік))) не треба виправдовуватись, бо це наводить на думки про те, що ти содоміт.
Якщо ти содомітка, то це не означає, що всі навколо такі самі, як і ти. Всі нормальні люди негативно ставляться до вас.
Уже запитував. Давай щось новеньке!))