- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
17
-
Chubchik81
13
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
-
rigolote 2 дня, 17 годин тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
Олег Хмурый 3 дня тому+0Та ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Зараз відповідають
Всі-
Ice Hockey 2 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 2 дня, 16 годин томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 2 дня, 16 годин томуРаки самі кращі
-
Сью Кучеряшка 2 дня, 16 годин томуЗазвичай, цього хотять жінки по багатьом... -
Сью Кучеряшка 2 дня, 16 годин томуТа мені і одного разу було досить, але дітки... -
rigolote 2 дня, 17 годин томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 2 дня, 18 годин тому
-
Олег Хмурый 3 дня томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там!
На транса похожа
В каком месте?
Везде. Икры толстые. Не женственная
Ты это серьезно?Красивая же тёлочка.Очень сексуальная.
Я с тобой всегда серьезно. не заметил что ли? Ну, нравится, и ладно... Мне нет. Кроме длины ног, ничего привлекательного не вижу. Она и сидит не просто так. Наверняка узкие бедра и отсутствие талии. Тип фигуры очень напоминает мужскую
Ну, звабити, не звабити, а визвати мою прихильність може тільки людина з гарним почуттям гумору
Бросив весь мир к моим ногам) Но и мира будет мало, ведь треба ще спокусити) Красивое отношение, необычное и классное времяпрепровождение, свет в его глазах по отношению ко мне. Тут в ответ не влюбится только не живая
Я емпат + у мене інтуїція щодо амурних справ звіряча. Як ти думаєш, чим мене можна звабити? )
Винегретом
А хіба не варениками?
Какая страсть после миски вареников? только спать
А після вінегрету?)
А что там того винегрета)))
імєнна ))
Вот только куда его девать когда нахлынет шторм страсти)))
їсти в два горла )
Страсць - вона така, ага)
інформацією.
Рада бачити. Маю надію - все добре?
Мене звабити проблемно. Навіть не знаю, чим можна... Замислилась)))
Я точно знаю чим, але не скажу)
Якщо в мене є інтерес/бажання/почуття, то особливих зусиль не потрібно. Якщо їх нема, то нічого не допоможе.
То ти не знаєш, що я маю на увазі
Еххх... є люди, які знають про мої таємні бажання більше ніж я сама...
Так. Є.
Деякі вважають, що знайшли б чим, але сто років уже тужаться)))
Все рівно, що знайти філософський камінь?

Та ні... усе значно простіше... читай відповідь Раді. )
Це ти мені на що натякаеш?
На всьо!
Залежить від настрою.
Не грошима точно. Навіть, коли їсти нічого було, не брав чужі гроші.
Жінок люблю, але були моменти, коли вони мені казали "візми мене", а я відмовляв (сімейний був тоді).
Зараз беру, я вільний. 
Можливо ще мене можна звабити пропозицією гарної роботи. Я не сиджу на місці і мені подобається працюати на користь людству.
Легше сказати на що я не ведусь: - тупість, лицемірство, скупість, занудство... Мене звабити - раз плюнути...
Тьху! (три рази)
Я ваш навеки...
Тепер я можу з тобою робити що завгодно?
Можна подумати, ти багато можеш...
Вже пишу перелік
Ні на що не ведусь, звабити мене ніхто не зможе.
Я не верю
Я закохана, всі інші для мене не існують.
?
!
Интеллектом. юмором. неординарным мышлением.ну и если я выпила
А повод "для выпить"?
Пошёл в вино-водочный...
В тырнете шоли?
Нет. у людей
Дилеров...
Ну да
Но Финляндию в 5 литровых паках же не продают?!
Продают конечно
в 2 литровых
Суррогат небось...
Естественно
И после этого мой самогон - яд?!

А чого воно в човні?
Уже ХА ЧЮ)
Скоро, на всех телеканалах мира.
У меня в погребе приличный запас на поминки. И это... заметки делаю для речи