Відповіді Rigolote

  • rigolote2022-08-07 10:59

    Нема чим особливо хвалитися - їх мало. Але й з тих, думаю, частину роздам)

    • rigolote2022-08-07 10:33

      Поняття не маю, що таке бути ідеальним... Але секс - це лише невелика складова кохання, причому необов'язкова у певному віці)) Коли є взаємні почуття, то все решта складається також. Інакше це лише короткочасне задоволення плоті. ІМХО)

      • rigolote2022-08-06 19:27

        Ми всі залежні - від обставин, від інших людей. Тому повної свободи насправді немає.

        Щодо просити і надіятися. У людей бажано не просити, а в Бога - запросто. І надіятися можна (і навіть потрібно) на нього, коли більше нема на кого і на що.

        • rigolote2022-08-06 12:27

          Рідко закохуюсь останніми роками. І то платонічно зазвичай. Востаннє це був молодий чоловік (молодий порівняно зі мною ), який мені хребет розробляв. Закохалася у голос - дуже приємний. Просто милував слух. Шкодувала, що не записала голос на телефон)))

          • rigolote2022-08-06 12:11

            Рідко ношу прикраси. Інколи срібло (ланцюжок) або біжутерію, яку виготовила колись подруга.

            • rigolote2022-08-06 00:13

              З днем народження, ВНВ! )))

              • rigolote2022-08-05 23:45

                Нє, не сплю... розважаюся))

                • rigolote2022-08-05 21:44

                  Зазвичай по мові. І по поведінці теж. Це не значить, що поведінка гірша у всіх... але одразу видно, що немісцеві.

                  • rigolote2022-08-05 18:19

                    Навіть не знаю. Думаю, все йде своїм шляхом. Хоч раніше думала, що якісь вчинки могли б дещо підкорегувати у житті. Тепер маю сумнів..

                    Згадалася колишня сусідка - лікарка. Вона так прагнула стати лікарем (і саме стоматологом), працювала санітаркою, коли не змогла вступити до медіну, вчилася на підготовчому. Врешті вступила за 5-м разом. Пропрацювала рік, потім дві декретні відпустки, кілька років праці і в неї виникли проблеми з хребтом, терпла права рука. Тобто працювати як стоматолог вона не змогла. Сказала якось: може, доля вказувала мені інший шлях?

                    • rigolote2022-08-04 12:11

                      Ні, не важко. Відмовилася, коли була тимчасово безробітною, і це для мене була зайва стаття витрат.

                      • rigolote2022-08-03 23:04

                        Незалежно від зачаття і народження людство перебуває у гріху з моменту гріхопадіння людини, котре сталося через переступ Адама і Єви у Едемі. У богословів то називається первородним гріхом.

                        • rigolote2022-08-03 22:54

                          і змінив ім'я на Кіану?))

                          • rigolote2022-08-03 21:02

                            Кокошнік)

                            • rigolote2022-08-03 11:12

                              Мені неприємно, коли хтось відкушує у мене шматок, тому і сама так не роблю.

                              • rigolote2022-08-02 22:25

                                Поставити питання
                                Реклама

                                Опитування

                                Ви підтримуєте виселення з Печерської лаври московської церкви?

                                Реклама