Согласны?
— И что ты называешь свободой?
— Ни о чем не просить. Ни на что не надеяться. Ни от чего не зависеть.
Айн Рэнд
4Закрите
в реальном времени
в реальном времени
в онлайн режиме
Более 2000 интересных игр. Играть!
нагрев до 300 литров в сутки
Популярные станции. Слушать!
Интернет опросы: политика, общество
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
Рада Данко
25
Ice Hockey
17
Chubchik81
13
Неперевершений...
9
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
1
Ни о чем не просить - зайва самовпевненість.
Ни на что не надеяться - песимізм, що межує з депресією.
Ни от чего не зависеть - значить, ні в чому не брати на себе відповідальність.
Не хотіла би я співіснувати з такою людиною десь в найближчому колі. Не надійна ця людина.
Ну або автор в ці слова вклав тільки йому зрозумілий сенс.
Ми всі залежні - від обставин, від інших людей. Тому повної свободи насправді немає.
Щодо просити і надіятися. У людей бажано не просити, а в Бога - запросто. І надіятися можна (і навіть потрібно) на нього, коли більше нема на кого і на що.
Ні
Свобода, это ответственность.