- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 5 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая солнечная станция на 10 кВт
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Новости УкраиныЛента.укр
Рейтинг
-
Рада Данко
25
-
Chubchik81
13
-
Ice Hockey
13
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня, 18 годин тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
Олег Хмурый 3 дня, 16 годин тому+1Охренеть, что это? Я и слов таких не знаю! -
rigolote 3 дня тому+1Книжок поки не спалюю)) -
-
Олег Хмурый 3 дня, 16 годин тому+0Німецький бойовик з російським перекладом "Карл...
Зараз відповідають
Всі-
-
-
Ice Hockey 2 дня томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 3 дня томуРаки самі кращі
-
-
-
rigolote 3 дня томуКнижок поки не спалюю))
Карма. Добилась-не-добилась.. Що положено - добилась. А чого ні- так хоч
Все одно нічого не буде. Недавно подивилась якийсь сюжет- як хлопець хотів стати воєнним льотчиком, почав учитись, все нормально. І тут - хрясь -невиліковна хвороба . що всадовила його на інвалідний візок. От що він робив не так, чого він не добився? та нічого... Просто - не положено йому було літати, і все.
Вдыхаю и говорю-"Я ничего не добился из-за того,что мне оказалось тяжело со мной"
Мне нравится ход Ваших мыслей

Я вообще не люблю плакаться. Чего добилась-то моя заслуга.чего не добилась-моя же и вина. А валить свои неудачи на других-как-то мелко что ли
Я тоже. Да и кому нужен твой негатив. Люди этого не любят.
И еще говорят-нечего на зеркало пенять,когда личико не то.
Мне кажется, каждый человек сам знает свои слабые стороны. И нужно иметь мужество признавать и самому бороться с этим, а самое главное побеждать свой страх.
Совершенно верно
И еще говорят-нечего на зеркало пенять,когда личико не то.
Я ничего не добился? Я дворник 85 уровня.
Ну и что? Разве зарабатывать деньги трудом позорно: И совсем не важно какая у тебя должность. Очень нужная людям профессия.
Так а я о чем.
У нас у всіх були ситуації, котрі не дали в повінй мірі здійснитись мріям чи сподіванням. То що ж тепер, все життя пузирі пускати? Ні, то й ні. Немає того, так є інше.
Ни разу такого не говорила
Значит не трусиха и умеешь держать удар.
У меня кроме меня никого нет. Только на себя надеюсь. Хоть бойся хоть нет.
Да, жизнь нас заставляет быть сильными женщинами. А иногда так хочется побыть слабой и чувствовать зашищенность. Но нет, расслабляться нельзя
Я уже не хочу быть слабой. Теперь я даже физически становлюсь сильной ))
Молодчинка. Уважаю.
Нет. каждый кузнечик своего счастья и своей неудачи в том числе .
Под лежачий камень и вода не течет?)
Прикинь, знаю баришню... Не то , щоб вона була лежачим каменем. Вона лежача БРИЛА. А всю дорогу таланить ))
Та справа не в грошах. Просто вона все життя на комусь паразитувала, з нею носилися, як з писаною торбою - спочатку батьки, потім чоловік, потім діти. А вона звичайна брехуха, яка філігранно вміє вішати лапшу з посмішкою. Огидно те, що крім себе, вона нікого не помічала у своєму житті. І якщо людина з*являється в її житті - то це для того, щоб їй служити. От така філософія. Вчинки її заставляють волосся ставати дибки, але живе, як королева Англії - самостійно тільки ходить і дихає. Все інше - люди служать.
Не знаю, я би не змогла так. Це ж весь час треба лицимірити й всім брехати. Буває по-різному в житті, але це не моє.
Отак вона й живе. В неї виходить це філігранно - повторюсь. Баришня навіть в муніципальному траноспорті не їздить - возять. Про міжміський рух навіть не кажу )))))
Та я теж таких знаю. Але не заздрю їм.
Капля камень долбит ))
))) Точит.
Все равно долбит)
Кто бы спорил, только не я)))
Вот и умничка) цены тебе нет))