- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
ОпросыИнтернет опросы: политика, общество
Рейтинг
-
Chubchik81
26
-
Рада Данко
24
-
Ice Hockey
14
-
Циничный Банде...
12
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Сонечко Яскрав...
4
-
Night traveler
2
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 18 годин тому+5Думаю що це круто. -
-
-
rigolote 16 годин тому+3Якщо надумав, значить женись. Тобі ж видніше.....
Зараз відповідають
Всі-
Марічка 3 години томуТільки якщо вона успішна состоявшаяся жінка, а... -
-
Ice Hockey 14 години томуСовет да любовь. -
rigolote 16 годин томуЯкщо надумав, значить женись. Тобі ж видніше..... -
-
Доктор Злой 18 годин томуДумаю що це круто. -
Lenok2405 19 годин томуЖенись Вовчику, якщо надумав. В тебе вже досвід... -
Alex UA 23 години тому
Огромный процент населения планеты Земля (большинство.. подавляющее ]:->
мечтает, чтоб на них тратилось столько же денег в день, как на зе-ка в Сан-Марино! 
Да этих чё на пожизненке,на вывести и к стенке поставить пах-пах и всё
а еси чё на отмазку мол в АТО попросились,поди сыщи их терь 
Не кажіть, куме..
Ще поважати їх. як пропонують деякі "корінні європейки".. А вже витрачати 3,06Є- то просто... разврат... До бурят їх, нехай воюють з брятьями 
К стенке и всё тут,науя бурятам эта хня...
Так брятьєв закопувати треба ж. Їм тут жарко.
Каких нах братьев,к стенке и усё...
А на нормальну людину в день вони теж витрачають стільки ж?
Нормальна людина сама ж визначає, скільки на себе тратити. Скільки заробила, стільки й - тово..
Так ото ж, чому я і питаю. Бо інколи нормальна людина таку сумму, може, і не заробляє, але з її заробітку відраховують на утримання того самого зека. Справедливо? Ні. Най всім зекам на землі буде утримання в 3 еуро
Тєро, саме про це я й хотіла написати
Але я упевнена- уряд Сан-Маріно не допустить, щоб ради зе-ка оббирали законослухняних громадян. Як вважаєш?
Усі зеки на утриманні платників податків. А платники податків і є законосл.гром.
То зрозуміло.. Ключове слово - там- "НЕ допустить".
Коли? Колись? Уже допускає )
Звідки факти?
Всі зеки утримуються за рахунок податків працюючих людей. І ми з тобою також годуємо гвалтівника, злодія і вбивцю
Тєрусю- я в куґсє...
Але продовжую стверджувати, що влада Сан-Маріно витрачає 685Є хоч і за рахунок платників, але в розумних межах..Все пропорціонально. Хоча моє питання не про це. Це своєрідний стьоб.
На додаток ось цьому:
Ну про те, як погано у Гєйроппє, і як класно у тайзі. Або в Криму....стало....
То, шо в КРиму стало круто - знаю))
В Республике Сан-Марино содержание единственного заключенного обходится в 750 евро в день, сообщает Польский культурно-деловой центр в Калининграде со ссылкой на СМИ страны.
Эта сумма является самой большой для пенитенциарных систем Западной и Восточной Европы. В распоряжении единственного заключенного страны - тренажерный зал, библиотека и зал с телевизором. Он занимает одну из шести камер, но питается в ресторане, потому что для него одного не выгодно содержать тюремную столовую (кінець цитати)...то він там один був))
Ну от, бачиш...
То було 750! ... А тапєря всього 685... 
як грусно... І скільки бідоласі там загібацца, рік-два-три?чи пожизнєнно самому в басейні плавать...
це ж пожиттєва одіночка, блін))
Да? а простим жулікам де сидіти опрєдєляют?
Мабуть, прямо у ресторані і живуть, шоб далеко не ходить))
САН - МАРIНО розмiром з носовичок! За день кiлька разiв можна обiйти!
То й що? Не пашет, нє сєєт, нє строит. А зе-ка з жиру бісяться.
А може,просто ВСIХ людей поважають?
Людина вже покарана неволею. Не
треба заздрити чужим порядкам. Своi
заводьте. ЦИВIЛIЗОВАНI КРАIНИ МАЮТЬ ПРАВО!
Красно дякую за пораду. Дійсно- Ви так вдало завели "свої порядки", що вже маєте право, як цивілізована громадянка, давати нам поради.
... і да-Ви помиляєтесь - я зовсім не заздрю! Категорія "Велоспорт" - це насправді гумор.
З Вами посперечатися,пробачте,наче оцту ковтнути!
це добре!
Янукович сидит в Сан-Марино?