- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Новости УкраиныЛента.укр
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Финансовые новости Украины и Мирав реальном времени
-
Бесплатные объявлениявсе регионы Украины
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Доска объявленийАвто, недвижимость, услуги и товары
-
Игры онлайнБолее 2000 интересных игр. Играть!
-
Главные новости Украиныв реальном времени
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
17
-
Неперевершений...
9
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
1
Кращі відповіді
-
Марічка 3 дня, 22 години тому+3Забавный ютуб канал, рекомендую: www. youtube... -
Ice Hockey 3 дня, 17 годин тому+3Привет.
Я стараюсь развиваться, учиться...
-
Сью Кучеряшка 3 дня, 18 годин тому+2Вибач, Вовка, тобі одного разу було мало? Ну і... -
Марічка 2 дня тому+1А скіко для тебе нормально без секса? -
Зараз відповідають
Всі-
Ice Hockey 22 години томуХороший, качественный.
-
Сью Кучеряшка 1 день томуЯкий кекс в нашому віці?!
-
Сью Кучеряшка 1 день томуРаки самі кращі
-
-
-
rigolote 1 день томуКнижок поки не спалюю)) -
Рада Данко 1 день, 16 годин тому
-
Олег Хмурый 2 дня томуТа ну нафіг! Не вигадуй ото там!
Людина на дачу зібралася, а ви тут, пАнімаєш, "модні тряпки", "зігнута"... просапала, певно, соток двадцять картохи)
Не на дачу, а на зустріч з Саакашвілі, красавєц мущіна, могла б і не гнутись. як якась дєрєвня. Осанку женщіні треба держати!
Вкус - дело врожденное. Можно, конечно, воспитать, но преподаватели нужны очень хорошие....
Ні, вона -то може і нічо вдягнена, але виглядає не оч.
Вот это и есть врожденный вкус - обернуться шторой и выглядеть королевой. А так - у нее плохой стилист!
А вы разве не заметили, что её наряды все странноватые, я бы так сказала... думаю, что это у неё стиль такой - стиль нелепо выглядящей девушки с мозгами.
Может быть, может быть...Но девица незаурядная - факт!
Ломающая стандарты)
Ні, Ксюша не потягне... От стосовно Мерілін Монро таке казали- що її вдягни хоч у мішок- все одно буде виглядати прекрасно і привабливо.. ТОму що то була Мерілін. А Ксюші, навпаки-треба дуже ретельно відбирати наряд для появи на людях.
Вот об этом и речь... Стилист хороший ей нужен. А иначе лошадь в попоне!
Не сказала б, що лошадь, навіть не поні. Худенька коза. Хоча розумна.
Вот ума не отнять . Нравится она мне!
Да. Її відповіді Міхалкову- то готове керівництво з виховання дівчат. Як треба сидіти, вставати, як почуватись. І коли саме
Я наконец-то посмотрела на Дожде сегодня ее интервью с Саакашвили. И пусть ее критикуют, что не умеет, мне понравилось. Но стилиста ей надо менять!
Саме за вигляд я покритикувала її, ну так, по-бабськи
Привіт.
Привет. Я тоже. Там в интервью она в том же прикиде. А девочка умненькая. Так и есть в кого. Родители не пальцем деланные
Ми з тобою злі, Мед ?
Угу, мы кровожадны
И вот как её ети?! Ето ж какую печёнку иметь нужно и как минимум полгода сидеть в погребе перед сексом с ней 
Нунуну.... У неї єсть муж., прілічний мущина. Нехай він .. і коротше.. тово....
Гомик, не? Только тем пох как выглядит двупопая домашняя зверюшка по их мнению
Ну чо ж гомік- синік актора Емануїла Віторгана. .. загугли... Ну такий - чоловік як чоловік.
Ничего вы не понимаете, это же из БУТИКА.
Тото, шо понімаємо. Але виглядає тітка гірше за мене. А я нефотогенічна..
Ничего вы не понимаете это же из БУТИКА, а как оно выглядит не важно, важно, что из бутика.
А!
да!
Блін, то просто фотка невдала...
Знаєш - можу погодитись Фотка. да... Але подивись на її прічухан, сумку...Позу... Ну все-таки публічна особа. Єто ж не ми, грішні
Знаєш, вона мені подобається, тому я не можу бкти об*єктивною
А.
ну так- я просто колись чула з її вуст - що "Хохли воруют наш газ".Тому ....
А за її публічні відповіді Міхалкову - респект.
Всі ми не без гріха, але вона не вата, тому...
Да. Я згодна. Я тільки про те, що... Якось виглядає не оч. А так не можна.
Чому?хіба вона не людина?) не можна щосекунди себе контролювати - так можна з глузду з*їхати. )
До них особливі вимоги. Так - треба контролювати. Я за максимум.
Максималістка... )) ні, я папроще ))
Ну, я - да.
Если честно, реальный ужас и возраст подчеркивает страшенно...
Ну возраст-не-возраст... Просто - виглядає як чучундра. Ще й зігнулась дугою.
Она ведет себя естественно
А может то с секонхенда...
Ну що ти. Навіщо Ксюші ?
Прикалывается....
Точно...