- Головна
- Кращі
- Обговорювані
- Всі
- Україна
- Київ
- Подорожі
- Психологія
- Ще
- Політика
- Здоров'я
- Культура
- Відео
- Фотографія
- Кіно
- Філософія
- Будівництво і ремонт
- Спорт
- Велоспорт
- Програмування
- Жители.укр
- Охота и рыбалка
- Гумор
- Нерухомість
- Релігія
- Футбол
- Юриспруденція
- Медицина
- Рослини, квіти, дерева
- Хобі і захоплення
- Сім'я і діти
- Секс
- Комп'ютери
- Інтернет
- Ігри, розваги
- Мої питання
Поставити питання
Реклама
Новенькі
-
Имя 7 років., 11 міс. тому+3Здравствуйте
-
Василиса Та 4 років., 4 міс. тому+2Мне тоже надо одобрение аккаунта получить?)) -
piv pivpivovih 2 років., 9 міс. тому+1Где Леопольд, где Крематор? кто знает напишите мне -
nishtyacok 7 років., 4 міс. тому+1Привет, Человек-Паук, хочу рекламировать одежду... -
Менеджер Менедж... 1 років., 7 міс. томуMenedzher87 прохання схвалити
Реклама
-
Главные новости Украиныв реальном времени
-
Солнечная станция Зеленый тарифСетевая станция на 30 кВт
-
Гелиоситсема для горячей водынагрев до 300 литров в сутки
-
Новости Украиныв реальном времени
-
Лента новостей УкраиныПодача новостей в реальном времени
-
Онлайн РадиоПопулярные станции. Слушать!
-
Онлайн игры для всехИграть!
-
Главные события в Украине и Мирев онлайн режиме
Рейтинг
-
Chubchik81
27
-
Рада Данко
25
-
Ice Hockey
16
-
Циничный Банде...
12
-
Неперевершений...
8
-
ВНВ
6
-
Night traveler
4
-
Сонечко Яскрав...
4
Кращі відповіді
-
-
Доктор Злой 2 дня тому+6Думаю що це круто. -
Ice Hockey 2 дня тому+5Совет да любовь. -
-
Зараз відповідають
Всі-
Zoya 4 години тому
хай щастить)
-
Chubchik81 10 годин томуНо самое интересное то, что и она тоже рак... -
Марічка 13 годин томуА я від себе втомився, наприклад
Володь...
-
Марічка 13 годин тому
-
Марічка 13 годин тому
-
Chubchik81 13 годин томуНі. Вона звичайна медсестра. Сирота. Але я... -
Chubchik81 13 годин томуТи ж з першого разу теж не зрозуміла що воно... -
Night traveler 1 день тому
Руки зі сраки виросли під*їздні графіті забілити, чи просто навіть на розум не спало, шо то позорисько.
Ну от видать, не спало
а чо тут такова.. ну от приблизно як зубарики у того брата нєвєсти. (Зверху)
Ну, на такі зуби, припустимо, потрібна торба грошей і рік часу. А купити пакет вапна і щітку - це 20 гривень, 2 години часу і прямі руки.
Терочко. Ті зубки не відразу стали такими..Слідкувать треба! йоптіть. Вчасно. Культурним треба бути, хоч по молодості, хоч по чуть-чуть..
Стосовно графіті- а може, то дружки з боярином постарались? ну такі сольоні шуточки...Цілком у їх дусі
Ну тоді я шо можу сказати? Можу лиш порадіти за себе і подякувати батькам, шо нас виховали інакше
Лєрік, то трошки не теє... Там була неволя....
А тут ведуть тебе у хату з члєном у вигляді головної прикраси "храму", а ти йдьош і не жужжиш... Так виходить?
Как как а вот так! Они ненормальные....
Это выездная церемония?
Выездная... с вечным поселением ))
А как все оформлено!!!
А то их царь слева поздравляет молодую?
Так ето - вы все обшиблись - то не засцатый подьезд - то их главный дом культуры 
Пля.....Точно...Додивилася я...На одній з загсових работніц ота лєнта навхрест.
.... і вона саме питає " согласна лі ти, взять у чоловіки єтого відморозка".....
А....вон оно чо......Точно! А я думаю - шо єто баби з папочками...бумагами якимись... На викуп-то потрібна перев'язь !
Мед, ти наблюдатєльний...Аднака
А картіни , настінна живопісь?
Доброе утро
Ну не заморачиваются люди на этих вещах, привычная глазу картинка
Колорит, однако
Зверни увагу на "боярина":
ЧОткий пацанчик...
.. Да там и невеста, по ходу, семками зубы испортила 
Нє, ну боярин.... Нам так не жить

А дружка - нічєво?
А ХЗ, то ли тИжёлая, то ли беляшами обожралась..
Я-то всього цього не помітила! Я тільки помітила настінне граффіті. Воно мене вразило глибиною...чи висотою...скрєпами, коротше.
Зоркий глаз и бдительность, воспитанная с детства.. Ничего более
Привіт
Угу. я в курсі

)))...
Злая ты Зирка. Разве не знаешь что главное в человеке это внутренний мир
Их внутренний мир весь наружу вылез
Докторшо, а нахріна його, той прекрасний внутрішньомошоночний світ виставлять у вигляді граффіті на стінах? Чи то перед свайбою.
Как видишь, можно
Кицю, а викуп нєвєсти, под'єзд прикрашенно граффіті...В ТЕМУ!!
У меня подъезд не намного лучше)
Ну, у нас теж зассатий, але такого нєт. Причому площадки ми відремонтували самі, кожна площадка, 4 кв. - окремо. За свої. А дехто -не схотів, живуть на зассатих...
Я живу на Троещине с 83 г. Тут такие соседи
А я с 93-го, соседи нормальные
.......але ці граффіті - круть. Жесть, і головне - в тему.....
Ну у меня типа САША я тебя люблю и т.д. надписи....у соседки сын 18 лет, девахи табунами к нему шастают)
Романтіка...............