Ти - написав (ла) уже повідомлення Авакову? У ФБ, або ОК.. куди-небудь? Я уже відіслала йому ссилочку з припискою "Ви мусите знати про це"
- Зірка
- Суспільство
- 2015-04-17 19:01
в реальном времени
Сетевая солнечная станция на 10 кВт
в онлайн режиме
в реальном времени
в реальном времени
Играть!
Сетевая станция на 30 кВт
Более 2000 интересных игр. Играть!
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Циничный Банде...
12
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Зирка извини за прямоту))) Но единственное что мне хочется показать авакову - это свою голую опу
..а заслужив лі він єто сладкоє? Не думаю...Нема чого їх балувать ..
Але потурбувати його не гріх.
... ну я Аваков ... дальше
Так ізловлені ...Я так зрозуміла..Але - ну не життя ж класти за єтіх сук. Раз прикриваються кришею у Києві- значить- мають підстави..