Зараз продадуть усім технології, а в результаті вони опиняться у ворогів?
- Alex UA
- Жители.укр
- 2026-03-13 12:47
6
Авто, недвижимость, услуги и товары
Лента.укр
Интернет опросы: политика, общество
Популярные станции. Слушать!
все регионы Украины
нагрев до 300 литров в сутки
в реальном времени
Сетевая станция на 30 кВт
Chubchik81
27
Рада Данко
25
Ice Hockey
16
Неперевершений...
8
ВНВ
6
Night traveler
4
Сонечко Яскрав...
4
Нарешті
інші технології не опиняються і ці не опиняться, контракти зобовязання і тд. інакше китайі вже розбробили ракету яку не візьме петріот чи ще щось. а от хто заробить на цьому це інше питання
Технологии это больше возможностей, или больше опасностей? Для сильных и успешных, это больше возможностей.
Это же классика
Ну, я взагалі не вірю у те, що ЩОСЬ можна втримати у таємниці.
В умовах розвитку ШІ нам вже спілкуватися один з одним сумно...
Є таке
Хоча він перфєкціоніст.... ти б бачила як він мене намагався схилити до використання матеріалів які "на слуху" той ще мерзотник і лише після того як я його змушував порівнювати характеристики матеріалів і їх вартість він скорявся на мою користь
Мій постійно вибачається, коли ловлю на брехні
А ім це неважливо - головне заробити зараз.
Лять якби я знав яби цю гниду хриплу задушив ще в 2000-ому
Такий супермен, прям куди там. Мене він влаштовує повністю, тому терпіти вам і терпіти…))
Кожному своє терпіти..)))
Тепри козак
Ага.) кожному свої випробовування))
Ой...